2737
2739
عنوان

یه سوال.......‌‌‌😁😂🍃☻

141 بازدید | 15 پست

شمایی ک مودم ندارید

بسته چند گیگه میخرید؟

چقد میخرید؟

همراه یا ایرانسل

و در ماه چقد هزینه نتتون میشه؟

چقد سوال کردم😂

هی خدا دلم گرفته گله دارم...                                                                            عین کفتر غریبی که جا نداره.....                      شا پرشو شکستن و هی بی قراره.....                                                              حسی به پرواز نداره؛دلشوره داره....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

قبلنا سالانه میزدم تا سه ماه میزد

الان ماهانه هفت گیگ‌حدود سی تومن اگ اشتباه نکنم ک اونم ده روز میمونه🤣🤔

منم‌لایک‌کنید

به درجه‌ای از عرفان و معرفت رسیدم که…واسه خودم یه چیزی تعریف می‌کنم می‌خندم تازه آخرش هم از خودم میپرسم: جان من؟!

۱۲ گیگ ۴۲ تومن همراه

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              
2738

من ایرانسل دارم 

2*# 4444* میزنم پیشنهاد ویژه هرچی داشت میگیرم (ستاره چهارهزاروچهارصدو چهل و چهار ستاره دو مربع) 

ماهانه هم ۹۰ گیگ با سرعت هشت مگ بسته ی وای فای جدا....

💖..من حتی قلبمم منت تپیدن بذاره درش میارم..💖

من بسته ماهانه میگیرم ولی تو ی روز تموم میشه برا همین بسته خییییلی گرون نمیگیرم 

مثلا یبار پنجاه گیگ تو دوروز تموم کردم بعد اون همش ۴گیگ میگیرم که حد و اندازه رو نگه دارم..

روزی ۴گیگ 

میشه ۲۲تومن .

من حس میکنم بسته های اینترنت نصفش هواعه یا شمام این حسو دارین؟؟

من اصلا احساسی نیستم همیشه بوی خون دوست داشتم... آدم بدای داستان همیشه الگومن...خودم خِرتو میچسبم کارما نه.... 
2706