2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منiuiکردم روز چهارشنبه ساعت 5بعدازظهر رگز بعدش صزح خیلی کم لک دیدم قهوه ایی وهمون یه بار بود گفتم شا ...

بسلامتی ایشالا

بعد آمپولات رو یکی قبل و یکی بعد iui زدی؟ 

او تا به ابَد...❤
2740
بسلامتی ایشالا بعد آمپولات رو یکی قبل و یکی بعد iui زدی؟ 

نه کلا یه دونه امپول بیشتر نزدم سه شنبه صبح ساعت 5زدم که شبش تب کردم حالت تهوع وسردرد شدم روز بعد ساعت 5بعدازظهر همiuiشدم

نه کلا یه دونه امپول بیشتر نزدم سه شنبه صبح ساعت 5زدم که شبش تب کردم حالت تهوع وسردرد شدم روز بعد سا ...

ایشالا عزیزم با خبرای خوب

فقط بنظر من یکم صبر کن زوده برا بی بی چک

او تا به ابَد...❤
فکرکنم همون شب تخمکم ازاد شده وروز بعد که iuiیه لخته خیلی کوچک قهوه ایی تیره روی لباس زیربود ودیگه ه ...

احتمال زیاد

و اون لک هم مربوط به آزاد شدن تخمک بوده فک کنم درد زیر شکم یا یه طرف شکم هم داشتی تیر بکشه یا بگیره ول کنه!

او تا به ابَد...❤
اخه شبی که امپول زدم تب کردم روز بعد انگار 36 ساعت بعد iuiوباز روز بعدiui صبح لک دیدم

آخه عزیزم تا اونجا که من میدونم لانه گزینی زمان میبره یعنی آمپول که زدی تخمکت آزاد شده بعد iui کردی یکم زمان میبره تخمک بارور شده برسه به رحم و اونجا لانه گزینی کنه که در واقع ازینجا به بعد میشه تست کرد یا آزمایش

او تا به ابَد...❤
2706