2737
2739
عنوان

شما چند وقت ی بار...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 18 پست
من خیلی دوس دارم برم ولی شوهرم ماهی یبار میبرتم یه نصفه روز  حالا تازه خوب شده قبلا دوماه یکبا ...

حالا بیشتر فامیلامون برعکسن شوهرشون از خداشونه زن و بچه شون برن خونه مادر زن. تاهم خرج و مخارج شون کمتر بشه هم‌ زن و بچه شون سرگرم بشن حتی یکی از فامیلامون تهرانه. میگه زن و بچم میرن شهرستان من راحت میشم اونقدر ذوق میکنن زن و بچه شون رو بسپارن به کسی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نه ن

خونه پدری دارم که برم نه خونه مادری😔

اللهم صل علی محمد و آل محمد مدرس زبان عربی ؛  تضمینی ؛عراقی ؛ فصیح ؛ لبنانی ؛ کویتی ؛ بحرینی ؛ قطر؛ سوری ؛ عربی محاوره ای ؛ و...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .دوست داری برای خودت درآمد داشته باشی تو خونه خودت بگو برات عکس از کارام بفرستم من مربی تریکو بافی ام  به صورت مجازی کاملا حرفه ای و تضمینی😍
حالا بیشتر فامیلامون برعکسن شوهرشون از خداشونه زن و بچه شون برن خونه مادر زن. تاهم خرج و مخارج شون ک ...

وای نه شوهره من میگه دختر که ازدواج کرد دیگه نباید سرباره بابا مامانش باشه میگه زنه آدم باید زیره سرش باشه

از صبح که میره سرکار تا شب که برگرد همش باهم درتماسیم

پیام میده زنگ میزنه حال واحوال میکنه چی میخوای چی نمیخوای اگه ناهار نیاد هی زنگ میزنه ناهار خوردی نخوردی

خلاصه کلافم میکنه

میگه زن گرفتم چشمم کور هم باید خرج کنم هم هوای زندگیما داشته باشم

2728