2726
عنوان

شما چند وقت ی بار...؟

206 بازدید | 18 پست

شما چند روز ی بار میرید خونه ماماناتون؟ من با اینکه خونم نزدیکه تقرییا ولی اصلا پام نمیره برم . همون هفته ای یکبار با شوهرم شام میرم‌ . نمیدونم چرا دوس ندارم ک برم گاهی از تنهایی و بیکاری خیلی دلم میگیره ولی خب رفتار اوناهم ی جوریه که آدم دوست نداره تند تند بره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

راهمون دوره الانم زمان امتحاناتمه کم میبینمش در حد هفته ای یه سر زدن 

ولی وقتی ازادم در هفته سه روز میرم شب میمونم 

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...
2728

من نه ن

خونه پدری دارم که برم نه خونه مادری😔

اللهم صل علی محمد و آل محمد مدرس زبان عربی ؛  تضمینی ؛عراقی ؛ فصیح ؛ لبنانی ؛ کویتی ؛ بحرینی ؛ قطر؛ سوری ؛ عربی محاوره ای ؛ و...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .دوست داری برای خودت درآمد داشته باشی تو خونه خودت بگو برات عکس از کارام بفرستم من مربی تریکو بافی ام  به صورت مجازی کاملا حرفه ای و تضمینی😍

من خیلی دوس دارم برم ولی شوهرم ماهی یبار میبرتم یه نصفه روز 

حالا تازه خوب شده قبلا دوماه یکبار میبردم

حالا ماهی یبار بعضی وقتام منا صبح میزاره و غروب میاد دنبالم‌

خیلی اونموقع ذوقدمیکنم که بیشتر اونجام

میگه چه معنی داره دایم بخوای بری اگه اینجوره چرا شوهر کردی ...

کم میرم. با اینکه خیلی نزدیکه و پیاده پنج دقیقه راهه ولی کلا شرایط خونه و ساختمون مامانم اینا رو دوست ندارم. انگار نه انگار اپارتمانه همه همسایه ها با هم رفت و امد دارن همه به کار هم کار دارن منم حوصله اینجور روابط رو ندارم. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

باورت میشه تا حالا تو متاهلیم نرفتم 

باباش نمیزاره عکس دخملشو جایی بزارم 😑🥺                          بزارم مشخصاتشو بگم به دلم نمونه حداقل🥺😜🤭                   دخملیم چشاش درشت و خوشمل مشکی تیله ای مثل مامانش داره😍😅 مژه هاشو که نگم عجیب دل میبره 🥰 پوست سفید برفی 🤍♥ لباش خوداااا نگم غنچه ای و قرمز قرمز 😍💋 صورت گرد و توپولی دلم میخواد گاز بگیرم ولی دخمل لوس باباش گریه میکنه😑🥺                                                                           عشقولیم زود بزرگ شو که کلییییی باهم کار نکرده داریم کلی خرید داریم باهم کلی باید باهم شهربازی بریم و دیوونه بازی دربیاریم 😅 🥰 دوست دارم ولی نه بیشتر از باباییت یادت باسه هاااا😅
2706