2733
2734

خرافات ؟ 🧐

تا که در گستره عالم خاک                                           پارسی پابرجاست                                                                   نام فردوسی هست                                              ‌                   تا که آواز و موسیقی ایران زنده است                                         نام زیبای تو آراسته اش خواهد ساخت                              به یاد خسرو آواز ایران، استاد محمدرضا شجریان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متوجه منظورتون نمیشم ؟

ببخشید، فکر کنم بد برداشت کردم 🙏

تا که در گستره عالم خاک                                           پارسی پابرجاست                                                                   نام فردوسی هست                                              ‌                   تا که آواز و موسیقی ایران زنده است                                         نام زیبای تو آراسته اش خواهد ساخت                              به یاد خسرو آواز ایران، استاد محمدرضا شجریان 
2731

سلام عزیزم من یه گروه تلگرام میشناسم رایگان نایب میشن ولی بجاش تو هم موقعی که عذر شرعی نداشتی باید نایب بشی برای بقیه تا گردنت نمونه

خدایا شکرت ازت ممنونم بابت براورده شدنش دوست دارم خدا😍😍😍😍😍😍😍😍
سلام عزیزم من یه گروه تلگرام میشناسم رایگان نایب میشن ولی بجاش تو هم موقعی که عذر شرعی نداشتی باید ن ...

باشه عزیزم لطفا لینک شو برام بفرست ممنون