2733
2734
عنوان

صبح شوهرم اینو گذاشته ر‌و میز رفته میگه از طرفه مامانمه

| مشاهده متن کامل بحث + 344706 بازدید | 539 پست
دقیقا همش میگه مامانم خوبه تو کوتاه بیا

والا منم از این چیزا خسته شدم میگفت مادرم و خواهرم بد هست میدونم کار اونا اشتباهه تو ندید بگیر بهشون خوبی کن خودشون به اشتباهشون پی ببرن.منم همیشه میگفتم مگه من امام و پیغمبرم که نادید بگیرم خوبی کنم.بالاخره نتونستم تحمل کنم و جدا شدیم

هیچ کار خدا بی حکمت نیست....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنده خدا داره تلاشش رو میکنه قدر شوهرتو بدون من بودم می موندم شب شوهرم از سر کار اومدنی خونه میگفتم زنگ بزن به مامانت باهش حرف بزن بعد گوشی رو بده منم باهش سلام و احوال پرسی کنم  ولی چون مطمعنی کادو رو شوهرت گرفت دیگه از مادر شوهرت تشکر نکن همین که جلوی شوهرت با مامانش صحبت کنی بدونه قدر زحمت هاشو میدونی کافیه 

2728
چه تلاشی میکنه بنده ی خدا برای اینکه رابطه تون و خوب کنه. خیلی عذاب میکشن از اینکه مادرشون و همسرشو ...

اخه مقصر خودشه خونه خریده داده بهشون ماشین خریده داده به مادرش میدونه من بدم میاد هم میخواد اونا رو راضی نگه داره هم منو نمیشه که اخه

قهر که خوب نیست قهر نباش اگه هم ازشون ناراحتی کمتر رفت و آمد کن 

من اگه جات بودم به شوخی به همسرم میگفتم حالا مطمئنی که کادو از طرف خودت نیست😅 بعد هم زنگ میزدم به مادرشوهرم رسمی تشکر میکردم و به همسرم میگفتم به خاطر تو این کار رو کردم من بودم به خاطر همسرم این کار رو میکردم 😊

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
ای جووونم 😍  یه کارت پستال خوشگل بخر و توش بنویس مامان جون واقعا ممنونم از هدیه ی قشنگتون لطف ...

اسی ایشون راست میگن بهترین راهکاره انجام بده 

همیشه سکوت نشانه تایید حرف طرف مقابل نیست                   گاهی نشانه قطع امید ازسطح شعور طرف متقابل است...

چراهمسرمن ازاین کارابلدنیست یه کادوازطرف مامانش بده؟؟؟؟؟؟؟؟چراچراچرا؟؟؟

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2740

برای حفظ روابط و به خاطر شوهرت هم که شده زنگ بزن

مشخصه شوهرت بین شما دوتا خیلی اذیت شده که خودش دست به کار شده

برای دل شوهرت هم شده با مادر شوهرت راه بیا

یادگار برای روزی که بیام بگم تموم شددد.... 
بخاطر آرامش همسرت زنگ بزن ازش تشکر کن. اگه خودش خریده باشه که کار درسته اگرم همسرت خریده باشه بازم ...

بنظرم این روش بهتره چون بلاخره باید آشتی کنید الان باشه چ بهتر خودت هم بزن ب اون راه ک متوجه نشدی ولی اگه دوسداشتی ب همسرت بگو ک متوجه شدی کار خودت بوده ولی بخاطر همسرت با مادرش آشتی کردی

گاهی اوقات دلم واسه تو که نه... واسه زمانی که فکرمیکردم تو بودی تنگ میشه...
عزیزم قهر خوب نیست توخوب باش کینه ای نباش دنیا دو روزه شوهرت ک بهت اهمیت میده خودش ارزش داره توهم بخ ...

فدات شم خسته شدم از دستش اخه خیلی بد ذاته من خوب بودم باهاش ولی سو استفاده میکنه از رفتار خوب من شوهرمم سادس میگه مامانم خیلی خوبه 

من که رک حرفمو میگم 

اگه شوهرم خریده بود میگم خودت میخری که زنگ مامانت بزنم؟؟صدسال نمیزنم

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

با مادرش همیشه خوب باش 

فرض کن دوستته 

بهونه دستش نده 

اگه مستقله زندگی تون 

بیشتر سختی وقتیه که تویه یه ساختمون باشین 

بیکاری ؟! هی گیر بدن  تنش درست کنن 

حفظ ظاهر کن 

بعد برو خونه ات با شوهرت خوش باش 

به هیچ چی شون هم فکر نکن حرص بخوری