2733
2734
عنوان

خواب رفتن به کربلا

40180 بازدید | 38 پست
دیشب یه خوابی دیدم ذهنمو مشغول کرده اول بگم من ادم مذهبی نیستم زیاد خوابم زیاد نمیبینم دیشب خواب دیدم پسرم به دنیا دگذاشتمش تو کالسکه ای که براش خریدم رفتیم دوتایی کربلا یه جایی بود بین الحرمین که وایسادم نمیدونستم کدوم سمت برم اخرش دیدم اومدم جلو ضریح امام حسین یه اقاییم بود انگار خادم بود بهم یه دونه ازین ظرفای یه بار مصرف غذا داد خیلیم خوش برخورد بود حتا کالسکمو نگه داشت منو نی نی قشنگ زیارت کنیم خیلیم خلوت بود حرم بعد من ازون اقاهه تشکر کردم خیلی با عجله خواستم با نی نیم برگردیم مببادا اوجا بمب نزارن نمیدونم به نظرتون تعبیری اره خوابم؟ من چون زیاد خواب نمیبینم این از صبح فکرمو مشغول کرده
کتاب انسان خردمند اثر یووال نوح هراری رو به پیشنهاد میکنم بخونید.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اخه موضوع اینه ادم زیاد مذهبی نیستم الانم میشنوم کسی رفته کربلادمیگم وای چه جراتی داشته دتو این اوضاع احوال رفته کربلا
من یادمه سر قبل اینکه نی نی بیاد خب دو سال منتظر بودم شب تاسوعای امسال یکی بدددد دلمو شکوند منم از حضرت عباس خواستم بهم نی نی بده یه نذرم کردم الان برام عجیبه که حرم حضرت عباس نرفتم با اینکه یه کم دودل بودم کدوم سمت برم
2740
مینا جان من مسلمان نیستم ولی بهت پیشنهاد میکنم توی قران اسم پسرت رو حسین یا عباس بنویسی زمانیکه بدنیا میاد تو صفحه ی اول اسمش رو بنویس. ولی تو شناسنامه و صدا کردنش هر چی دوست دارین بزارین اینو قدیما یکی از همسایه هامون برای بچه ش انجام داده بود.
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
به نظرم بهتره یه چیزی خیرات کنی یا به نیت دختر سه ساله امام حسین، یه میلغی رو به یه کودک یتیم بدی. هر چقدر در توانت هست به هر حال خواب خیلی خوبی دیدی
خدایااااا جای خالی فرشته ای که ازم گرفتی رو چی برام میتونه پر کنه؟؟؟؟
مژان ینی چی کار کنه دقیقاً اول اسم پسرش رو بنویسه حسسین و بعد که براش اسم انتخاب کرد، همونو بنویسه؟و
خدایااااا جای خالی فرشته ای که ازم گرفتی رو چی برام میتونه پر کنه؟؟؟؟
2706