2737
2739

من چند روز پیشا در موردش خوندم 

بعد محض کنجکاوی رفتم کلیییییی گشتم تا یدونه پیدا کنم 

همش سایتا لینکاشون کار نمیکرد 

آخر از یه کانال تلگرام دوتا پیدا کردم

یکی دوبار گوش کردم 

اول گفتم چه مسخره

چه دروغا 

الکی بود بابا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیه اینی که میگی

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2728

بی کلامه؟

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2738

چرا از یه مشاور کمکم نمیگیری؟

وقتی یه چیزی میبینه عجیبه طرفش نرو خدایی نکرده بد نشه برات

ولی من حس میکنم بیشتر بخاطر تلقینه یعنی اگه بدون پیش فرض ذهنی بهشون گوش میدادی شاید اتفاقی نمیفتاد

تلقین من خودمم دراگ امتحان کردم چار پنج دقه صدای گوشخراش بی کلام با یه ریتم خاص که گاهی فقط ریتمش عوض میشه بعدشم بجز گوش درد برات چیزی نمیزاره کیلیپاشم دیدم ولی بیشتریش تلقینه یا یا یه احتمال دیگه ای که میدم هندزفری ما خوب نیستند و باید صدا چند بُعدی نشون بدن(چون تاثیر واقعیشو به چشم دیدم تو لایو داخل روبیکا رفیقمم) البته اینو بگم این فایل های رایگان بیشتر برای اینه تو به سمت مواد فیزیکی بری پس سعی کن برای خوابتم از روش های ساده استفاده کنی مثل شام کم خوردن استفاده از یه حوله داغ یا حتی یه اهنگ بزاری تو گوشت یا حتی میتونی قرص خواب یه مدت کوتاه بخوری