2737
2734
عنوان

کارافرینی و کسب مهارت

5468 بازدید | 97 پست

در این تاپیک تجربیات خودمان را به اشتراک بگذاریم
سوال دارید در موضع تاپیک بپرسید . .هر کسی در حد تجربه خودش جواب بده

فقط در موضوع لطفا صحبت کنیم

به افتاب سلامی دوباره خواهم کرد . . .        toto.ir

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلااام 😃

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2740
کاش بتونید منو راهنمایی کنید چه کسب وکاریو شروع کنم هیچ مهارت به صورت حرفه ای ندارم

هر کس این سوال را داره
برای اینکه بشه صحبت کرد
باید کمی از خودش بنویسه
مهارتهاش
موقعیتش ...
علاقه مندی هاش ... تا بشه در موردش صحبت کرد

هر کس این سوال را داره برای اینکه بشه صحبت کرد باید کمی از خودش بنویسه مهارتهاش موقعیتش ... علاقه من ...

علاقه زیادی به آرایشگری ونویسندگی دارم

واین که ۳۰سالگی دیر نیس برای دنبال کردن این علایق

تحصیلاتمم دزپلم

به نیت خوب شدن پسر قشنگم سوال های درسی از کلاس اول تا پنجم رو جواب میدم 
علاقه زیادی به آرایشگری ونویسندگی دارم واین که ۳۰سالگی دیر نیس برای دنبال کردن این علایق تحصیلاتمم ...

من در 59 سالکی دارم مهارت های جدید یاد میگیرم و اکنون در حال ایجاد پروژه جدیدی هستم که صد در صد اخرینش نیست .. تا اخرین روز .. یادگرفتن و توسعه ادامه داره .. سی سالگی تازه شروع زندگیه

انتخاب نی نی یار ها تو سایت خیلی بدون نظارت و مزخرفه

من سه بار سر دلایل واقعا مسخره،جدا مسخره تعلیق شدم فق ب خاطر این ک طرفای مقابلم دوستای نی نی یار بودن😐و تو تعلیق کردن تبئیض میزارن اینو فقط من نمیگم کاربرای قدیمی حتما دیدن

سایت و نی نی یار ها ی کم حالت ضد.زن دارن ی بار به خاطر دفاع از حقوق زنان تعلیق شدم و دیدم چن بار تعلیق شدن 

حتی کلمه ضد،زن ممنوعه ممکنه بگین چرا؟

من در 59 سالکی دارم مهارت های جدید یاد میگیرم و اکنون در حال ایجاد پروژه جدیدی هستم که صد در صد اخری ...

پس یعنی من الان یکی از دوتا رو انتخاب کنم وبرم

به نیت خوب شدن پسر قشنگم سوال های درسی از کلاس اول تا پنجم رو جواب میدم 
من در 59 سالکی دارم مهارت های جدید یاد میگیرم و اکنون در حال ایجاد پروژه جدیدی هستم که صد در صد اخری ...

منم ۳۳سالمه فکرمیکردم دیگه آخرای جوونیمه

چقدر انرژی مثبت دادید ممنون💙💙💙

بهش عشقو همین امروز رو کن ، دیگه فردا برای عشق دیره