2737
2734

حتی کافرها هم میدونن ک خدا وجود داره 

اما با شیوع خودشون با خداشون حرف میزنن 

من ی دختر مذهبی در خانواده کاملا مذهبی بزرگ شدم 

اما تای سال پیش از خدا میترسیدم / میترسیدم که نماز نمیخونم نکنه ببرتم جهنم 

تا اینکه پارسال عاشق شدم

اوایل مغرور بودم حتی یادمم نمیومد خدایی هست تا اینکه اومدن خواستگاری و جواب رد گرفتن 

بعدش فهمیدن با هم بودیم و کلا از هم جدامون کردن گوشی منو گرفتن 

راه ارتباطی مون بسته شد 

کارم شد دعا و نماز و گریه و توسل 

تا الان ک دوباره با هم ارتباط داریم 

اما 

دوباره رابطمون کم شد همه امیدمون این بود که خانوادش موافقن ک اون ها هم مخالفت کردن 

دخترا من ب این نتیجه رسیدم که خدا اونی نیس که روحانیت میگه 

خدای زیبای من اونی نیست که تلویزیون جلوه میده 

خدای من مهربونه 

رحیمع 

رحمانع

معبود من گشاده دست و گشاده رو هس 

مهم نیس چه اعتقادی داری 

فقط باهاش صمیمی باش 

درداتو بگو بهش 

باهاش گریه کن گله کن که چرا جوابتو نمیده 

باهاش بخند و سپاسگذاری کن 

خداتو با شیوه خودت پرستش کن 

دخترا دعا کن قبل محرم عقد کنیم 

من دلم روشنه خیلی زیاد چون توکل کردم و سپردم دست خودش 

اما اگه از زبونی که گناه نکنی دعا براورده میشه

دختر قشنگ 

خانم زیبا دعاتو از من دریغ مدار 

ممنونم ممنونم ممنونم خیلی زیاد 

قشنگ بود 

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قشنگ نوشتی قلبمو اکلیل پاشیدی💖

تناقض در فضای مجازی یعنی: همه درس خوندن رو مسخره میکنن ولی موقع نتایج کنکور همه بهترین رشته هارو قبول شدن! همه از فقر و گرونی میگن ولی از اموال و تفریحات لاکچریشون عکس میزارن! همه از احترام به عقاید و جاج نکردن میگن ولی در مواجهه با حرف مخالف عقیدشون قضاوت میکنن و فحش میدن.          آیا میدانستید استادی که شما رو با ۹.۵ میندازه لزوما کفتار نیست و به احتمال زیاد انسان شریفیه که ۲ شما رو ۹.۵ رد کرده که معدلتون خراب نشه متفکران عزیز؟          یه جوری میگین انتگرال و فیزیک و مشتق و ... تو زندگیمون هیچ کاربردی نداشته و نداره انگار مثلا املا رو که کاربرد داره بلدین!                                              https://harfeto.timefriend.net/16592096098135
2731

دقیقا منم ۲ سال پیش به این نتیجه رسیدم چرا نماز خوندنم بخاط عشق به خدا نباشه بخاطر بهشت و جهنم باشه چرا از روی ترس باشه نه آگاهی کلا داخل مملکت خودمان همینه اکتفا کردیم به صحبت های دیگران بدون اینکه خودمان درک کنیم

آرزو میکنم آرزوت برآورده شه به دست همون خدایی ک میپرستیش🤍

به درجه‌ای از عرفان و معرفت رسیدم که…واسه خودم یه چیزی تعریف می‌کنم می‌خندم تازه آخرش هم از خودم میپرسم: جان من؟!
2740

چقد منی با این تفاوت ک من مذهبی نیستم ولی خدارو به شیوه خودم میپرستم ، منم عاشقم هشت سااال دعا میکنم بهش برسم مخالفت داریم عین خودت … ان شاءالله بهش برسی دعا کن منم بهش برسم

خدایا میشه  صلاح بدونی و بذاری منم مامان شم🥺

خواهر خودم دامادمون. وزنداداشم 

هر سه حوزه میرن  

من کم دیدم چیزی که مدام نهی میکنن خیلی جاها خودشون  رعایت کنند  

برا همین  فهمیدم خیلی چیزا شعاره 

واعتقادی به شیخها ندارم  چون به چشم زیاد دیدم. نقض داره گفتارشان با عملشون

عاشق خدام. عاشق خواندن  قرانم  ونمازم زمانی بدم میشینه که باعشق میرم وضو میگیرم میخونم  تازه گاهی  که به دلم بشینه یهو دورکت دورکت هدیه به امام خاصی یا مادرم یا امام زمان  میکنم این نماز دوست دارم که اون لحظه براش  رضایت دارم نه اجبار  چون اگر به نیت وای نخوندم ولی دیر شد وای قضا شد بخونم حس میکنم بعد نماز خودم دلم نشسته چطور قبول خدا بشه 

مثل بقیه دوروبرم نه چادر سر نمیکنم  ولی اگر مانتویی هستم  قلبا خودم دوست ندارم موهام نمایان شه    وچیزی نپوشم که جلب توجه بشه 

نه اینکه  به زور چند لایه. هعی روهم بپوشم  ولی نگاهم وقلبم پوشش نداشته نباشه 

من اینجوری خدارو میپرستم که  عاشقش باشم 

نه از ترس  دورش بگردم بخوام مثل خیلیا پامنبریش کنم وجا دیگه خلاف آنچه خدا  بخواد انجام بدم   

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مدرس قنادی به صورت آنلاین هستم 🌺پسرم ودخترم  وهمسرم تنها سرمایه های زندگیم هستن  بدست آوردن هر کدومشون معجزه ای بود در زندگیم..منتظر بدنیا اومدن دختر عزیزم هستم