2737
2739

فروشنده از این خانوما بود که صورتشون همش عمله با کلی آرایش که بازم صورتش پر از حفره جای جوش بود برگشت بهم گفت عزیزم صورتت داره لک میفته و جوش زدی بیا من متخصص پوستم بهت یه کرم بدم صورتت خوب بشه ، منم کرم پودر اصلا نمیزنم و صورتم یه ذره جوش زده خواستم بهش بگم والا خودت که صورتت رو اگه بشوری از همه بدتری و از این حرفا که هیچی نگفتم و اومدم بیرون الان همش حس بدی دارم نسبت به خودم چیکار کنم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

شغلش اینه با این حرفها درآمد داره جدیش نگیر

مثل آرایشگرا که تا میبیننت صدتا عیب میذارن روت تا پیششون کارای زیادی انجام بدی و پول بگیرن

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.

ای بابا وللش

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 
2706