2752
2734
عنوان

دیرترین زمانی که بی بی چکتون مثبت شد و باردار بودید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 527836 بازدید | 1395 پست

منم بعد 19 روز تاخیر بالاخره دارم پریود میشم البته الان لکه بینی دارم.بچه نمیخواما ولی خیلی ناجور عقب انداختم نمیدونم چرا

سلام وقتتون بخیر 

دوستای عزیزم کمکم کنین من برا بارداری ۴ ماه پیش اقدام کردم اخرین پری من ۱۱اسفند بود از اون ماه فقط لک میشم فکرکردم کیست دارم سونو دادم گفت چیزی نیست الان چند روزه لک قهوه ای میشم امروز صبح بی بی چک زدم منفی بود   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام وقتتون بخیر  دوستای عزیزم کمکم کنین من برا بارداری ۴ ماه پیش اقدام کردم اخرین پری من ۱۱اس ...

سلام.زخم رحم نداری؟اگر نه که احتمالا اختلالات هورمونیه

2731
من اصلا نمیدونستم باردارم اینقدر پریودیم عقل جلو  میوفتاد وقتی بی بی چک زدم ۷هفته بودم

آخی چه خوب

نه مشکلی ندارم.چند روز سرگیجه دارم اصلا حوصله هیچی ندترم فقط دلم میخواد بخوابم

بازم بهتره تحت نظر باشی.یه وقتایی هم بی دلیل پیش میاد مثلا من خودم این سری بعد 52 روز پریود شدم یعنی با 22 روز تاخیر تازه 3 روز هم فقط لکه بینی بود تا اینکه امروز بالاخره پریود شدم

سلام دوستان .استارتر جان  شما باردار شدی؟

خدایا منتظر یه  معجزه  از طرف  توام 💖💖💖خدایی که مرا زن افرید حتما مرا مادر خواهد کرد ..  بالاخره  ازمایشم 23 مرداد 98 مثبت شد اماهنوز  جنسیت تعیین نشده  .  امیدوارم سالم باشه و قسمت همه ی ارزومندان  انشاالله         و بالاخره خدا دختری بمن  بخشید 

من 23سالمه یکسال و 5 ماه جلوگیری ندارم . هنوز باردار نشدم دکترم بهم داروی خاصی جز ویتامین برای رشد فولیکول نداده . 

شوهرمم ایده ال نیست اسپرماش  نه خیلی بد نه خیلی عالی . اما هنوز دکتر  نرفته  هزینه ها زیاده  .

این ماهم 6 روز عقب انداختم   اما بی بی  منفی . کلا پریود منظمی ندارم همیشه 3.4 روز تاخیر دارم قبلا هم کیست داشتم  با  داو دفع شد . 

کارم شده گریه   نمیدونم باید چیکار کنم  از انتظار خستم  و یوقتایی ناامید میشم ...

الانم دلم گرفته که دارم براتون مینویسم . اینقدر خوشحال میشم وقتی میخونم  بی بی چک هاتون مثبت میشه  انگار خودم تجربش کردم .... خدا بحق این اذان  به همه ی ارزومندان نی نی بده . 

دعا کن  پری نیاد  و  منم با تاخیر  مثبت بشه   درد پریودی دارم   ته دلم میگه  بازم پری میاد  .

خدایااااا امیدم تویی 

خدایا منتظر یه  معجزه  از طرف  توام 💖💖💖خدایی که مرا زن افرید حتما مرا مادر خواهد کرد ..  بالاخره  ازمایشم 23 مرداد 98 مثبت شد اماهنوز  جنسیت تعیین نشده  .  امیدوارم سالم باشه و قسمت همه ی ارزومندان  انشاالله         و بالاخره خدا دختری بمن  بخشید 
سلام دوستان .استارتر جان  شما باردار شدی؟

بله ولی نه اون موقع

فروردین 92 باردار شدم و صاحب پسر شدم

شهریور 95 هم یه بار دیگه باردار شدم و صاحب یه دختر

من 23سالمه یکسال و 5 ماه جلوگیری ندارم . هنوز باردار نشدم دکترم بهم داروی خاصی جز ویتامین برای رشد ف ...

توکلت به خدا باشه.ان شاءالله به زودی زود حامله میشی.ضخامت رحمت رو چک کرده دکتر؟شاید مثل من مشکل ضخامت داشتی؟

برای رشد فولیکول لتروزول میدن نه ویتامین.به نظرم دکترت رو عوض کن.روزهای تخمک گذاریت رو هم سعی کن پیدا کنی و تو اون روزا اقدام کنی

ممنونم عزیزم .  از پاسخت . اره دکترم عوض میکنم امروز  9 روز تاخیر دارم    هنوز پری نیومده . سینه دردم خوب شده  دیشب یکم ترشحاتم  تیره بود نمیدونم میخوام پری بشم  یا  شاید امیدی هست باوجود بی بی چک های منفی . دعام کنید  دوستان خوبم خیلیییی محتاجم 

خدا فسقلی هات نگه داره  انشاالله  همیشه خوش باشین زیر سایه  رحمت الهی . 

دعام کن  عزیزم 

بچه ها من دیشب یه بی بی چک زدم مثبت بود مارک مدیکور

الان بار دوم همون مارک زدم انگار خراب بود جوهرش پخش شد بنطرتون باردارم؟؟؟؟

بچه ها کسی هست اگه هست بگه به بی بی چک اولی اعتماد کنم که مثبت سد