2737
2734
عنوان

دیرترین زمانی که بی بی چکتون مثبت شد و باردار بودید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 527426 بازدید | 1395 پست
سلام دوستان من پریودام تقریبا نامنظمه ولی اکثرا 32تا35 روزه بوده الان 43 ام پریودمه ولی بی بی چکام م ...

سلام عزیزم

برو آزمایش بده قطعی معلوم میشه باردار نبودی برو دکتر بهت آمپول بده پریود بشی زودتر اقدامت شروع بشه

من همون روزای ل بعد پری گذاشتم منغی بود 10 روز بعد چون پری نمیشدم دکتر سونو داد هیچ خبری نبود. فکر ک ...

سلام شما ک گفتین 25 روز بعد بی بی مثبت شده میخاستم بپرسم قبلش منفی بود یا اصن نمیذاشتین اخه من امروز 22روزه تاخیر دارم و امروز بی بی چک منفی شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز ،۱۳ روز از امپول اچ سی جی میگذره بیبی چک منفیه،ینی دیگه امیدی نیس؟

میگن تو بهشت 🏞یه ظرف بزرگ سیب زمینی سرخ کرده میزارن جلوت 🍟هربار که برمیداری یه فرشته دستتو ناز میکنه🧚‍♀️ میگه زیاد درست کردم 😍واسه ی خورشت هم نیست☺ با خیال راحت بخور😋😇 (جدید نیستم دوبار ترکیدم😒)
2742
امروز ،۱۳ روز از امپول اچ سی جی میگذره بیبی چک منفیه،ینی دیگه امیدی نیس؟

ان شاءالله خیره ولی به نظرم تا هفده روز هم جا داره صبر کنید

ان شاءالله خیره ولی به نظرم تا هفده روز هم جا داره صبر کنید

سلام عزیزم من تاپیکتون روخوندم بارداربودین؟بعدچندوقت نشون داد؟

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
سلام عزیزم من تاپیکتون روخوندم بارداربودین؟بعدچندوقت نشون داد؟

سلام عزیزم

نه اون موقع باردار نبودم

سلام دوستان، منم اقدامم،پریودام ۲۵ روزه است و امروز روز ۲۶ بود و ظهر هم بی بی چک منفی بود 

دیروز پادرد شدید و درد زیر شکم داشتم،منتظر پریود بودم ولی تا الان خبری نشده و درد پا و شکم هم ندارم ولی نفخ دارم در حالی که غذای نفخ دار نخوردم.

اینجا خبر می دم اگر پریود شدم یا بی بی چکم مثبت شد.

2740
امروز صبح هم بیبی چک منفی بود!!! شش روز عقب انداختم، باید نشون می داد دیگه مسخره مون کرده

ببه نظرم برو آمپول بزن پریود بشی که زودتر اقدام رو شروع کنی

ببه نظرم برو آمپول بزن پریود بشی که زودتر اقدام رو شروع کنی

امشب بعد از ۹ روز عقب افتادن پریود ،بی بی چک مثبت شد!

اونم یه خط خیلی کمرنگ.

امیدوارم خدا به شما و بچه های گلتون سلامتی بده.

آرزو می کنم همه مامانای که منتظرن و عاشق بچه ان بزودی بچه دار بشن حتما که مامانای خوبی می شن.

امشب بعد از ۹ روز عقب افتادن پریود ،بی بی چک مثبت شد! اونم یه خط خیلی کمرنگ. امیدوارم خدا به شما و ...

آی عزیزم چه عالی

آزمایش دادی؟ 

امشب بعد از ۹ روز عقب افتادن پریود ،بی بی چک مثبت شد! اونم یه خط خیلی کمرنگ. امیدوارم خدا به شما و ...

وااای چه خوووب😍😍😍

برای منم دعا کن دوساله منتظرم برای اولین بار این ماه ۳ ردز پریودمو عقب انداختم ولی بیبی زدم منفی بود

2706