2752
2734
عنوان

از یکی خوشم میاد رشتی ها بیاین لطفا

106 بازدید | 11 پست

سلام دوستان وقتتون بخیر

من از ی آقا پسری خوشم میاد ایشون رشتی هستن میشه خانمای رشتی میشه چند تا اصطلاحاتتون رو بگین من ازش استفاده کنم

مثلا وقتی میخواین بگید پسر خوب پسر مهربون از چ اصطلاحی استفاده میکنین ک قشنگ و تاثیر گذار باشه؟

کاربری متعلق به دو نفر می باشید ، از تناقض موضوعات متعجب نشوید♡

من لاهیجانیم 

ولی تا حالا همچین تجربه ای نداشتم 😐

مخالف حضور بداخلاقا تو سایت 🌺                                عشق جانم امام زمانم ♥️                                                                                                           

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

خودت برا کجایی

نمیدونم چرا صبح ک ازخواب بیدارمیشم ظهره🥴             شمارونمیدونم ولی حضرت عباسی من ب ماسک وابسته شدم.بدون اون انگارشورت پای دماغم نیست😷😂 ن تنهادیگه ۱۸سالم نیست بلکه ۱۹.۲۰و۲۱روهم ردکردم تورو خدا یه دیقه وایسیم ببینیم چی داره میشه😐😩معلوم نیست روی خوش زندگی سمت کیه ک ک..ونش سمت ماست😏کارما باش کسی ناراحتت کردخودت جرش بده😤من هیچوقت مشکلمون رو باخانواده پدری نفهمیدم فقط میدونم باید قهرباشیم😊از خانواده پدری فقط با بابام رفت و آمد داریم.آدم بایدانگل شناسی بخونه تابتونه یسری هارو بشناسه

بگو تی بلامیسر😂🤚جمله معروف ما رشتیا🤤

نمیدونم چرا صبح ک ازخواب بیدارمیشم ظهره🥴             شمارونمیدونم ولی حضرت عباسی من ب ماسک وابسته شدم.بدون اون انگارشورت پای دماغم نیست😷😂 ن تنهادیگه ۱۸سالم نیست بلکه ۱۹.۲۰و۲۱روهم ردکردم تورو خدا یه دیقه وایسیم ببینیم چی داره میشه😐😩معلوم نیست روی خوش زندگی سمت کیه ک ک..ونش سمت ماست😏کارما باش کسی ناراحتت کردخودت جرش بده😤من هیچوقت مشکلمون رو باخانواده پدری نفهمیدم فقط میدونم باید قهرباشیم😊از خانواده پدری فقط با بابام رفت و آمد داریم.آدم بایدانگل شناسی بخونه تابتونه یسری هارو بشناسه
برو بابا به پای پسره نیفت فقط😑😑🤣🤣 پسرخوب 🤣🤣🤣 پسر مهربون🤣🤣🤣

فضولیش به شما نیومده

میتونی کمک کنی بکن

نمیتونی به سلامت

برو به پاش بیفت بیچاره....بای 🤚🤣🤣🤣🤣

قطعا

مادر شما به پای پدرت شما افتاده ک همچین موجودی بوجود اومده دیگه

باید درس عبرت گرفت