2737
2734
عنوان

ازاد شدن زندانی بعد از گذشت از قصاص

| مشاهده متن کامل بحث + 1731 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام استارتر ی سوال دارم ممنون میشم ج بدین,  برای قصاص قاتل  خانواده مقتول باید پولی پرد ...

سلام اگر دیه ی مقتول کمتر از قاتل باشد ما به التفاوت دیه به عنوان دیه ی قاتل باید پرداخت بشود 

میزان دیه توسط اجرای احکام محاسبه میشه

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
سلام اگر دیه ی مقتول کمتر از قاتل باشد ما به التفاوت دیه به عنوان دیه ی قاتل باید پرداخت بشود  ...

عزیزم هردو مرد بودند, حکم قصاص و اعدام قاتل اومده, تفاضل دیه ندارند

برای اجرای حکم منظورم بود که خانواده مقتول باید پولی بدهند به دادگستری تا حکم اجرا بشه?

2731

سلام خانوم وکیل سوالی داشتم. خانواده شوهرم (خواهرشوهر. مادرشوهرو پدرشوهرم )وقتی باردار بودم به من تهمت زدن. خواستم بدونم می تونم ازشون شکایت کنم؟ یه صدای ضبط شده از خواهر شوهرم دارم که این حرفو زده. با این مدرک اصلا دادگاه تهمت رو تایید میکنه؟ خیلی دلم میخواد شکایت کنم بندازمشون زندان خیلی اذیتم کردن اصلا هیچ جوری دلم آروم نمیگیره😔😔

(البته شوهرم طرف منه)

هر کسی امضامو دید میشه برای خونه دارشدنم یه صلوات بفرسته 🙏
سلام خانوم وکیل سوالی داشتم. خانواده شوهرم (خواهرشوهر. مادرشوهرو پدرشوهرم )وقتی باردار بودم به من ته ...

سلام 

اتهام افترا با توجه به مدارک قابل اثبات هست(داشتن شاهد مدرک مهمی هست)

افترا جریمه ی نقدی بدل از حبس داره و زندان نداره

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
عزیزم شما وکیل هستین؟؟ یه سوال دارم ازتون🙂

سلام بفرمایید

2740
سلام بفرمایید

به عنوان تحصیلات تکمیلی برای وکالت

از گرایش حقوق خصوصی هم میشه وکالت کرد؟؟

و اینکه به نظر شما وکالت بهتره یا سردفتری اسناد رسمی؟؟

اخه از بعضیا میشنوم که میگن سردفتری مسئولیتش زیاده و بلانسبت بردگی محض😑

چرا اینجوریه🥲

ممنون میشم راهنمایی کنید

به عنوان تحصیلات تکمیلی برای وکالت از گرایش حقوق خصوصی هم میشه وکالت کرد؟؟ و اینکه به نظر شما وکال ...

بله میتونید وکالت کنید 

من راجع به سردفتری اطلاعاتی ندارم چون وکیلم و در مورد اون شغل تحقیقی نکردم تا زمانی ک ایران بودم از شغلم راضی یودم کاملا بستگی به علاقه ی شما داره

بله میتونید وکالت کنید  من راجع به سردفتری اطلاعاتی ندارم چون وکیلم و در مورد اون شغل تحقیقی ن ...

عه پس اینطوریه ببخشید

یه سوال دیگه زمان شرکت توی ازمون وکالت باید ۲۴ سال کامل داشته باشم؟؟

یا زمانی که قراره شروع به کار کنیم باید ۲۴ سال کامل داشته باشیم؟؟

سلام  اتهام افترا با توجه به مدارک قابل اثبات هست(داشتن شاهد مدرک مهمی هست) افترا جریمه ی نقد ...

با صدای ضبط شده نمیشه ثابت کرد؟ شاهد هم زیاده ولی فکر نمیکنم خودشونو دخالت بدن

هر کسی امضامو دید میشه برای خونه دارشدنم یه صلوات بفرسته 🙏
با صدای ضبط شده نمیشه ثابت کرد؟ شاهد هم زیاده ولی فکر نمیکنم خودشونو دخالت بدن

به تنهایی خیر

سلام عزیزم ببخشید من یسوال راجب شکایت داشتم

من ارتودنسی کردم و ارتودنس یه نامه دادند که دندونم کشیده شه من نمیدونستم کدوم دندونه حالا اون دکتر دومی که دندون رو کشیده اشتباهی کشیده من شکایت کردم و به نفع من دیه نوشتند.

الان ارتودنس میگه اگر فضای خالی دندون پر شه و در اینده من تشخیص بدم که اینم باید کشیده بشه، تو باید دیه رو به نرخ روز پس بدی ؟

ایا با توجه به اینکه خود ارتودنس نامه نوشته و تایید کرده که اشتباه شد و کارشناس ارتودنسی تو پزشک قانونی هم تایید کرده، حرف دکتر درسته و من باید پس بدم؟