2733
2734
عنوان

ازاد شدن زندانی بعد از گذشت از قصاص

| مشاهده متن کامل بحث + 1732 بازدید | 57 پست
کتی جون الان تو هلند مشغول چه کاری هستین؟

سهام دار هلدینگ km 

ومدیر بخش اجرایی هلدینگ

(مجموعه برای من همسرم و برادرم هست)

الان هم به خاطر بی قراری های دخترکم برای دندون دراوردن و تغییر مکان مجبورم یه مدتی رو خونه باشم انشاالله از ماه بعد میرم دوباره

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

.انشالله مثل همیشه خوش بدرخشین 😘🤩

🙏

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2728
سلام من سوال دیگه ای هم داشتم.  آیا پدرو مادری میتونن فرزندشونو از ارث محروم کنن؟

سلام خیر 

در وصیت متوفی فقط برای ۱/۳ اموالش میتونه تصمیم بگیره مگر اینکه در زمان حیات اموالش رو تقسیم کنه و برای فرزند ارثی نگذاره

سلام عزیزم قبلا باهاتون صحیت کردم...راجع به رشته حقوق.الان یه سوال حقوقی دارم لطفا راهنماییم کنین.. راستش ما یه ملکی داریم داخل شمال بعد میخوایم اینو روزانه به مسافر اجاره بدیم....و سوال من اینه اگر مسافر مثلا معتاد از اب دربیاد یا کار خلاف شرعی انجام بده پای ما هم گیره؟کلا یه راهی هست که من به صورت قانونی و با خیال راحت این کارو انجام بدم؟

2740
سلام خیر  در وصیت متوفی فقط برای ۱/۳ اموالش میتونه تصمیم بگیره مگر اینکه در زمان حیات اموالش ر ...

سلام هستین یه سوال حقوقی بپرسم خیلی واجبه 

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله  حتی اگر جنبه ب عمومی جرم رو گذرونده هم باشه به این زودی نیست دوستمون یه کم هول شدن

سلام عذر میخوام من دانشجوی حقوقم یه سوالی داشتم راجب اینکه میشه با ارشد استاد دانشگاه شد من به تدریس خیلی علاقه دارم 

استارتر میشه لطفا یه راهنمایی کنی؟ من یه خونه با سند ۱۳ سال پیش خریدم زمین بغل ما شروع کرده به ساختن رفته از من شکایت کرده به عنوان تصرف عدوانی میگه ما چند سانت اومدم تو زمینش ایهالناس من سازنده نبودم در ضمن به زور زمینو گرفتم که نوشته شکایت عدوانی