2733
2734

خانما پسرم هفت ماهش هست امروز بردم مرکز بهداشت گفتن دورسرش ماه قبل ۴۲.۵الان ۴۴ ببرش متخصص سی تی اسکن بده خیلی بالا رفته .پسرم رفلاکس شدید داشت الان بهتر شده غذا میخوره واهن و....رشد وزنیش بهترشد.دورسرش دنیا اومد۳۴بود که ماه اول نیم سانت رشد کرد دکتر گفت احتمالا ورم داشته و۳۳بوده بعد دورسرش روند رشد رونمودار داشت والبته ازصدک پنجاه پایین بود الان رفت روصدک پنجاه میگه مرکز بهداشت نباید یک سانت ونیم رشد میکرد بعد ۶ماه توروخدا کسی تابه حال اینطور شده؟

تو رو خدا ببرش دکتر پیگیری کن نمیخوام نگرانت کنم ولی پسر منم رشد دور سرش زیاد شد و بعدا گفتن تشنج پنهان داره ببرش یه دکتر درست درمون انشالله که چیزی نیست و خیالت راحت میشه من اهمیت ندادم و دیر رفتم به مغز بچم آسیب رسوند وقتی مرکز بهداشت بهت میگه ببر حتما پیگیری کن

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پس من تو دوماه چند سانت دورسرش رشدکرد دوسه تا کلاه براش عوض کردم که بهداشت گف ببرش متخصص مغز 

بردمش سونوی مغز نوشت براس

انجام دادیم گف شکرخدامشکلی نداره نرماله بزرگی سرش به خاطر بزرگی معزش هست و باهوشه

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
تو رو خدا ببرش دکتر پیگیری کن نمیخوام نگرانت کنم ولی پسر منم رشد دور سرش زیاد شد و بعدا گفتن تشنج پن ...

دور سر بچتون چقدر رشد داشت ؟بعد چندماه متوجه شدید؟علائم دیگه ای نداشت که متوجه بشید؟

دور سر بچتون چقدر رشد داشت ؟بعد چندماه متوجه شدید؟علائم دیگه ای نداشت که متوجه بشید؟

ببین الان پسر من هفت سالشه یادم نیست دقیقا ولی گفتن از نرمال بیشتره بعدم پسر من وقتی راه افتاد روی پنجه راه میرفت بعدم خیلی آروم بود یهو بی قراری و گریه های شدید داشت

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
2740