2733
2734

فردا از خواهر دوست خیلی صمیمی وقت کاشت گرفتم من همش اونو چندساله میبینم همیشه ناخونش کاشته خودش انجام میده و هم مال آبجیشو که دوست منه حالا هی مامانم و تو نت میخونم میگن عوارضش قارچ گرفتنه ناخونه😵

پرنسس مامانی (♡ماه مادر♡) مهنیا😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نترس من انجام دادم چندین بار هیچی نشده ضد قارچ میزنن

فقط به نظرم لمینت خیلی بهتره اگ میتونی لمینت کن چون ناخنارم تقویت میکنه من از لمینت خیلی خیلی راضیم

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
2728

ن بابا چ ربطی داره کار درست باشه قارچ نمیگیری ک من تا قبل بارداریم ی سره داشتم هیچ مشکلی ام نداشت 

ولی سعی کن همیشه جای خوب بری ک مشکلی پیش نیاد ایشالا

قربونت بشممم منکه یهویی اومدی تو دلم مامانی ایشالا ک سالم و خیلی زود توبغلم بگیرمت   دخترکم   عااااشقتتتتتممممم  
2738

برو انجام بده دختره، قارچ مال زمانیه که زیردست یه تازه کار بری و زیر ناخنهات رو خوب چسب نزنه یا هوا بگیره

برو انجام بده ژلیش خوشرنگم بزن حالشو ببر

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸

من ۴سالع یه سره کاشت دارم تاحالا قارچ نزده 

زمانی قارچ میزنم که خوب مراقبت نکنی مثلا ضربه بخوره ناخن بعد ناخن خودت شکسته باشه تو روی شکسته کاشت انجام بدی هوا به ناخن خودت نمی‌رسه ممکنه قارچ بزنه که اصلا ناخن کار روی ناخن شکسته کار انجام نمیده 

ن بابا چ ربطی داره کار درست باشه قارچ نمیگیری ک من تا قبل بارداریم ی سره داشتم هیچ مشکلی ام نداشت&nb ...

اها خوبیش که خوبه چون دوستمو و خواهرش چندین ساله خودش کاشت میکنه کارش حرفه ای هست سالن تخصصی هم دارن

پرنسس مامانی (♡ماه مادر♡) مهنیا😍
اها خوبیش که خوبه چون دوستمو و خواهرش چندین ساله خودش کاشت میکنه کارش حرفه ای هست سالن تخصصی هم دارن

خوب پس برو حالشو ببر از الان مبارک باشه عزیزم 

قربونت بشممم منکه یهویی اومدی تو دلم مامانی ایشالا ک سالم و خیلی زود توبغلم بگیرمت   دخترکم   عااااشقتتتتتممممم