2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم باید بفهمی شوهرت قلقش چجوری ما یه چیزی بگیم بعد اصلا به همسر تو نخوره باید خودت ارزیابی کنی و جوری رفتاری تاثیر گذار تره 

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    
2728
2740
من طبق تجربیاتم‌ میگم هیج ربطی ب سیاست نداره اگ یکی واقن تورو بخاد هر چیم ک باشی بازم میخوادت ماها ...

واقعا صدرصد موافقم باهاتون اما مردا هم یه چیزی دیدن که طرف دوست دارن بنظرم زن با اعتماد بنفس وکسی که اولین چی خودش دوست داره به خودش احترام میزاره هر مردی عاشقش میشه منظورم از اعتماد بنفس نه اینکه خیلی مغرور یا توهین کنه بلکه آدم که خودش باور داره ومیدونه با هرکس چجوری رفتار کنه حریم داره هیچکس هیچ انسانی ابنباتی که دست همه چرخیده دوست نداره اگه چند وقتم گول ظاهر اشتها برانگیزش بخوره عاقبت از چشمش می افته زن قوی همیشه قابل احترام 

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین