2737
2739
عنوان

کسی عمل باز فیبروم داشته

6845 بازدید | 71 پست

سلام دوستان،من برای اواخر تیر نوبت عمل دارم برای برداشتن فیبروم،اندازه فیبروم شش سانته و ازنظر دکتر خیلی بزرگ نیست ولی چون بالای حفره رحم و نزدیکه حفره رحم هست گفت بهتره عمل باز بشه تا لاپاراسکوپی چون بعدش میخام باردار بشم،من هیچ مشکلی نداشتم و فقط بخاطر دوتا سقط که داشتم دکتر تشخیص داد بهتره فیبروم رو برداریم تا بتونم بچه دار بشم دوستانی که خودشون یا اطرافیانشون تجربه داشتن میشه بگن عمل سختیه و احتمال حفظ رحم چقدره؟خییییلی دلشوره دارم و هنوز هم دودلم ازاونطرف اگه عمل نکنم چند سال بعد با بزرگ شدن فیبروم مشکلاتم شروع میشه

جای مطمعن عمل کن رحمت دست هر کسی نسپر 

عمل سختی نیست برای من راحت بود مال من اینترا مورال شش سانت بود 

بعدش تا دو سه ماه حتی یک میز هول نده خیلی نگهداری بعدش مراقب باش وسیله سنگین بلند نکن هول نده خوب جوش بگیره همین

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت
جای مطمعن عمل کن رحمت دست هر کسی نسپر  عمل سختی نیست برای من راحت بود مال من اینترا مورال شش س ...

برای منم اینترامورال که الان یکم داخل رحم شده،دکترم توی شهر گرگان برای برداشتن فیبروم گفتن بهترینها برای همین اونو انتخاب کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جای مطمعن عمل کن رحمت دست هر کسی نسپر  عمل سختی نیست برای من راحت بود مال من اینترا مورال شش س ...

برای شما جاش کجا بود؟دکتر من گفت جای بدیه چون نزدیک حفره رحمته،😔

2728

عمل سختی نیست، من چندین تا فیبروم بزرگ داشتم، دکترت خوب باشه و خوب مراقبت کن.

من جزئیات رو یادم نیست، چون مربوط به چند سال پیشه، ولی واقعاً نترس

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
عمل سختی نیست، من چندین تا فیبروم بزرگ داشتم، دکترت خوب باشه و خوب مراقبت کن. من جزئیات رو یادم نیس ...

راستش همش میترسم رحمم رو از دست بدم من فقط ۳۱ سالمه،امیدوارم برای من هم مثل واسه شما راحت باشه

راستش همش میترسم رحمم رو از دست بدم من فقط ۳۱ سالمه،امیدوارم برای من هم مثل واسه شما راحت باشه

اصلاً نترس، هیچ اتفاقی نمی‌افته. من یک عالمه فیبروم داشتم در سایزها و انواع مختلف، یعنی همه مدل هاااا. اصلاً عمل خطرناکی نیست

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
اصلاً نترس، هیچ اتفاقی نمی‌افته. من یک عالمه فیبروم داشتم در سایزها و انواع مختلف، یعنی همه مدل هااا ...

ممنون بخاطر دلگرمیت،ان شاالله برای منم عمل راحتی باشه

2738
ممنون بخاطر دلگرمیت،ان شاالله برای منم عمل راحتی باشه

انشاءالله

عمل کردی دوست عزیز؟ خوب بود؟

بله عزیزم چهار روز پیش عمل کردم،خداروشکر عملم خوب بود و فیبروم رابا حفظ رحم برداشتن البته چون کم خون بودم و حین عمل خون زیادی ازم رفته بود مجبور شدن دو کیسه خون تزریق کنند ولی شکرخدا الان خیلی خوبم

بله عزیزم چهار روز پیش عمل کردم،خداروشکر عملم خوب بود و فیبروم رابا حفظ رحم برداشتن البته چون کم خون ...

خدارو شکر

منم فیبروم دارم.قبل عید هیستروسکوپی شدم،دکتره تشخیص داده بود که فشاری به حفره رحم وارد نمیکنه و فیبروم رو دست نزده بود.ولی الان که مرکز ناباروری میرم،میگه فیبرومه اثر فشاری داره و باید عمل کنی

موندم تشخیص کدومشون درسته😭

2706