2752
2734
عنوان

پیامای دوستم ....

352 بازدید | 27 پست

اگر تاپیک اولم را خونده باشید این را راحت تر می فهمید . دیشب به دوستم پیام دادم گفتم . چرا از من بی زاری ؟ مگه من چیکار کردم . چرا چند روزه جواب پیام نمی دی ؟ 

جوابش : 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مامان بابا بهونست،یه آدم عقده ای هست که یه عقده از شما داشته منتظر بوده یه جایی زهرشو بریزه که ریخته به خیال خودش،شمام بلاکش کن اصلا مهم نباشه

چقدر بی ادبه پدر مادرش اگه صلاح دیدن یه ادبی هم بهش یاد بدن

این چه موجود عجیبیه کاش حالا اسمش خط،میزدی تو عنوانم عکس گزاشتی میره گوگل

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
2706