2733
2734
من همه ي احتمالاتو دارم در نظر ميگيرم ك ممكنه اشتباه گفته باشن وگرنه بچه ي اولمه و الان درحال حاظر ...

من تازه امروز رفتم تو ۱۵هفتع اصلا انگار ن انگار باردارم چیزی تو دلم حس نمیکنم عادیع؟

من خودم ان تی جنسیتو بهم نگفت

انومالی گفت

بعد از انومالی چندتا سونو رفتج و یه اکو قلب جنین رفتم

تو همشون جنسیتو دوباره میپرسیدم که مطمئنتر بشم

شک نداشتم ولی خیالم راحتتر شد بابت سیسمونی و این چیزا

به کجا خواهی رفت با این ویرانی که خودِ تویی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تازه امروز رفتم تو ۱۵هفتع اصلا انگار ن انگار باردارم چیزی تو دلم حس نمیکنم عادیع؟

اره عاديه منم قبل از اينكه حركاتشو حس كنم

اصلا بعضي وقتا شك ميكردم ك باردارم 😀هيچ علايم خاصي نداشتم

2731
اره عاديه منم قبل از اينكه حركاتشو حس كنم اصلا بعضي وقتا شك ميكردم ك باردارم 😀هيچ علايم خاصي نداشت ...

وای خدا کنه بعد چند سال انتظار باردار شدم تو این ۴ماه نمی‌دونم چرا همش بد بیاری میارم همش استرس ترس نگرانی ..دیشب یه سوسک اومده بود تو بدنم بد جور پریدم بالا وای اتفاقی نیفته وگرنه من دیگه نابود میشم ابن بچه تنها امید برای زندگی کردن منه

2740
وای خدا کنه بعد چند سال انتظار باردار شدم تو این ۴ماه نمی‌دونم چرا همش بد بیاری میارم همش استرس ترس ...

انشالله که نی نی تو صحیح وسالم بغل میکنی🥰،منم انقدر ترسیدم 😑از اون اول یبار بد پنجره بسته شد ببار سوسک دیدم یبار شوهرم اومد پریدم خدا بخیر بگذرونه

2706