2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی همه ی اتفاقات زندگیم. البته شاید خیلیاشو همون موقع متوجه نشدم ولی به مرور زمان درک کردم. وقتی که یه گناه بزرگ مرتکب میشدم ولی همون روز یه اتفاق میوفتاد و خوشحال میشدم ، با اینکه از خودم بخاطر اون گناه متنفر بودم ولی میفهمیدم ک خدا هنوزم حواسش بهم هست

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
2731
توی همه ی اتفاقات زندگیم. البته شاید خیلیاشو همون موقع متوجه نشدم ولی به مرور زمان درک کردم. وقتی که ...

میدونی موقع بیماری خیلی ازش ناراحت میشم حس میکنم صدامو نمیشنوه🥺

تو چجور فکر میکنی این موقه ها؟

میدونی موقع بیماری خیلی ازش ناراحت میشم حس میکنم صدامو نمیشنوه🥺 تو چجور فکر میکنی این موقه ها؟

عزیزم منم بعضی موقع ها تو اوج غم با درد با خدا دعوام میشه یا حس میکنم حواسش بهم نیست ولی یه مدت ک میگذره میفمم اشتباه کردم و اگر اتفاقی افتاده ک ناراحت شدم یا تقصیر خودم بوده یا به صلاحم بوده

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
2738
همینکه یه بلایی چیزی رخ بده بعد هر چقدم که اتفاقه به نفعت باشه خب سخته و زجر میگشی

بله ولی وقتی توکل کنی به خدا و با کلامش یعنی قران دلتو اروم کنی زجر کشیدنت کمتر میشه