2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دیروز جلوی بابام ،مامانم کتکم زد سره اینکه چرا دیر حاضر شدم  ،شروع کرد تیکه انداختن که عروسی مادرته مگه ؟بعد یهو حمله کرد 

موهامو گرفت سرمو میکوبید محکم به زمین دوبار ،صورتم قرمز شده بود

بعد مجبورم کرد لباسامو عوض کنم ،منم سیاه پوشیدم موهامو که بستع بودم باز کردم ،شبیه آدمایی ک میرن ختم شده بودم ،همونقد خنثی 

فکر کنم دلش خنک شد

ی بار دیگم یادم نیست سره چی بود ولی یچیز خیلی مسخره با سیم شارژر انقد زد منو که رد خطاش خون مرده شد بعد منم جوابشو دادم نشست رو گردنم ،صدای خرچ داد 

بخدا شبش از درد گردن نمیتونستم بخوابم ،نمیتونستم تگون بدم گردنمو انقدر درد میکرد تا سه روز گردنمو نمیتونستم یذره تکون بدم روحم در می اومد

کاش فقط آزار جسمی بود آزار روحیم داده

من یه بار به تو بچگی به مجری برنامه فحش دادم بابام‌فکر کرد با خودش بودم دوتا خوابوند تو دهنم اللن یا ...

آخی

من بابام نزده فقط یه بار بابام چون مریضه بردمش تو راه پله در آسانسورو گرفت برگشت ی سیلی زد بهم بی دلیلا ،اصلا کپ کرده بودم

شوهرم از مامانش شنیده بود که وقتی یه ساله بوده تو قطار داشتن میرفتن سفر یه زوج جوون هم داشتن پسته میخوردن اینم عقلش نرسیده هوس پسته کرده باباش انقدر محکم زده بچه رو که تا مقصد گریه میکرده

2706