2328
2298

حالم از خودم بهم میخوره ک اونقد بی عرضه بودم ک بزور دادنم ب یکی ۵ ماهه زندگیم جهنمه حالم ازش بهم میخوره نمیخوام ببینمش نمیتونم تحملش کنم حالم بده خیلی حالم بده یچی بگین اروم شم

لطفا هی نگین تازه عضو شدی میخوای پربازدید شی دوساله خواننده خاموشم لطفا بی احترامیم نکنین 

دوسطر فقط از خودت دفاع کردی ک

دعا خیلی چیزارو تغییر میده:) برام دعا کن لایک کن برات دعا کنم❤🌬 ایشالا همیشه بخندی رفیقم💕۵بار تعلیق شدم بهم رحم کن😂☹ عاشق روانشناسیم و اطلاعاتم زیاده به معجزه قانون جذب ایمان دارم سوال داشتی بپرس😁🤚

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2051

کاش به هر قیمتی بود تن به ازدواج زوری نمی دادی کلا ادم رو نابود می کنه

تو رو خدا بچه دار نشو خیلی زود ببین می تونی ارامش بگیری بعد تصمیم بگیر

میشه برای حاجت دلم که برآورده بشه دعا کنید؟ ممنونم
خستم بخدا نمیخوام ببینمشون حالم بهم میخوره ازین زندگی بدردنخور

اطرافیان زبون نفهم گولت نزنن بگن بچه بیار درست میشه ها

همونایی ک زوری دادنت میگن بچه بیار درست میشه ملعونای نجس

💖اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
کاش به هر قیمتی بود تن به ازدواج زوری نمی دادی کلا ادم رو نابود می کنه تو رو خدا بچه دار نشو خیلی ز ...

من چهارماه تموم زندگیم جهنم بود اب خوش از گلوم پایین نرف ک  شاید اینا کوتاه بیان ولم کنن بدتر شد همچی خستم بخدا حالم بده

به همسرت هم این وسط ظلم شده

اون راضی بود

وقتی شبو روز گریه میکردمو میدید چرا پا پس نکشید؟چرا نگف زندگی ینفرو بخاطر خودم دارم خراب میکنم؟چرا این چیزا رو نگف؟

چرا وقتی میدید حالمو چرا وقتی میگفتن نمیخوام زندگی باهاتو چرا هیچکاری نکرد؟

از قیافش خوشت نمیاد عادت میکنی اخلاقش خوبه؟ سعی کن با شرایط خودتو وفق بدی یا اگه نتونسی اخرش جدا شو

ن قیافش بد نیس

اخلاقشم خوبه لجباز نیس بداخلاقم نیس

کاش بتونم زودتر جداشم اینکه همش هرروز دارم میبینمش حالمو بهم میزنه یاد اون روزا میفتم

من نفهمیدم مشکلتو والا درست بگو

ازدواج اجباری

۵ ماهه ازدواج کردم بخدا نصف شدم همش گریه حالم از خودم بهم میخوره ک نتونستم جلوشونو بگیرم صدبار گفتم نمیخوام هزارباز گفتم نشد