2733
2739
عنوان

خسته شدم میخام حودکشی کنم

316 بازدید | 20 پست

منو عشقم ۷ ساله همومیخایم الان ۲۲ سالمه پارسال اومدن خواستگادی ولی ب منظور اشنایی بعدش مارفتیم خونشون بعدش دیگ خانوادش پاپیش نزاشتن اینم بگم که بباباش اول راطصی نبود بیاد بزور اومد بعدش دیگ کلا نیومد عشقم گف بریم خرید طلا لباس جورمیش کارامونو کردیم دیدیم راضی شدن محضر دیدیم ولی چن روز مونده به عقد قثد داشتیم مهمون دعوت کنیم کنسل کردن . بعدش قرار تاریخ جدید گزاشتن بیان بله برون بگیرن بعدش دوماه بعد عقد ک دوباره کنسل کردن

خسته شدم گفتم تکلیف روشن کنید عشقمم گف یا کنسل کنید کلا یا بریم ک زنگ زدن کنسل کردن

خیلی دلم شکسته هیچکسم ندارم باهاش حرف بزنم زندگیم خراب شده رو سرم . خیلی عاشق هم بودیم همه حسودیشون میشد ب عشقمون انقد ک خوب بودیم نمدونم چیشد ک ب اینجا رسیریم الانم میگم تنها بیا خانوادم قبول میکنن ایتم بگم ک اصلا سخت نگرفتیم حتی گقتم عروسیم نمخام ی عقد جم حور بعد بریم سر خونه زندگیمون ولی الان میگم تنها بیا میگ نمیام باید صبر کنی چن سال تا خانوادم موافقت کنن

تهدیدش کردم جدا میشم شدیم سه روز بیشتر نتونستم طاقت بیارم. زنگ زدم. گفتم خودکشی میکنم میگ اونو ک منم بلدم اینجوری نبود عوض شده خیلی مهربون بود باهام. بهترین دوستم بود نمدونم جیوارکنم کسی بوده تو شرایط من 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم شکست عشقی خوردی و حس میکنی و دنیا به آخر رسیده ولی این مسئله برای خودکشی کردن واقعااااا بی ارزش ترین برو پیش روانشناس سعی کن رو خودت کار کنی به فکر پیشرفتت باش 

2731
هنوز سنی نداری عزیزمممم  اینقد خودتو کوچیک نکن

اخه خیلی وابستشم ۷ ساله هنه رفیقام رفتن کنار تنها رفیقمه هیچکسو ندارم بجز اون. به هیچکسم نمتونم نگا کنم بجز اون

۲۲ سالته و راه زیاد داری.

از عسق و عاشقی بکش بیرون خودش میاد.

اگر نیومد لیاقتتو نداشته.

سه روز نشده زنگ زدی؟ مردا از آویزون بودن خوششون نمیاد.

هیچ مردی ارزشش رو نداره که بخوای به خاطرش خودکشی کنی

2740

عزیزم غصه نخور 

بهترین ها نصیبت میشه 

کسی کسی را بخواد 

هزاران بالا پایین شدن هم می خوادت 

موندن کنارت هزار و یک دلیل می خواد

.

.

.

.

ولی 

جدا شدن و ترکت کردن یک دلیل 

شاید برات کلاس گذاشتن 

مادرش می گه ما از اونا سریم دختر خاله و یا دایی را برات می گیرم یا دخترهای فامیلا بابات یا همکارای بابات 

من کاربر قدیمی نی نی سایتم که تعلیق شده ام. هر سوالی درباره هر موضوعی داشتید پاسخ گوی سوالات شما هستم. سوالاتی از قبیل: روابط زن و شوهر، برقراری ارتباط بین زن و شوهر، آموزشی و تحصیلی، اعتماد به نفس، دوری و پرهیز از استرس و خودخوری کردن، مسائل زناشویی و ... 
میدونم شکست عشقی خوردی و حس میکنی و دنیا به آخر رسیده ولی این مسئله برای خودکشی کردن واقعااااا بی ار ...

اخه تو زندگین الویت اولم بود کمک کرد رفتم دانشگا کم کرد کار پیدا کردم کمک کرد زندگیم خوب بشه و نمدونم چی کنم

مادرم می گفت: 

عاشقی یک شب است 

و 

پشیمانی هزار شب !

اما 

هزار شب پشیمانم که چرا یک شب عاشقی نکردم 

من کاربر قدیمی نی نی سایتم که تعلیق شده ام. هر سوالی درباره هر موضوعی داشتید پاسخ گوی سوالات شما هستم. سوالاتی از قبیل: روابط زن و شوهر، برقراری ارتباط بین زن و شوهر، آموزشی و تحصیلی، اعتماد به نفس، دوری و پرهیز از استرس و خودخوری کردن، مسائل زناشویی و ... 
اینو بدون عشق بعد یمدت عادی میشه ولی خونواده ها اگه راضی نباشن بعدا تو زندگی خیلی اذیت میشین.مورد دا ...

مامانمم همینو میگ ولی خب سخته خیلی سخته خیلی ها هستن بعدش دیگ نمتونن 

عزیزم غصه نخور  بهترین ها نصیبت میشه  کسی کسی را بخواد  هزاران بالا پایین شدن هم م ...

نه فقط بخاطز دور بودن مسیرمونه یدونم اینکه سربازی نرفته وگرنه دختر ندارن مادرشم خوب بود باهام بعدش نگرانیاش شردع شد رفت تو مخ پسرش ک این هر روز میخاد بره شهرشون نمیشه ک

نه فقط بخاطز دور بودن مسیرمونه یدونم اینکه سربازی نرفته وگرنه دختر ندارن مادرشم خوب بود باهام بعدش ن ...

مگه چند ساعت فاصله زمانی دارید 

کدوم شهری 

چطور آشنا شدید 

2706