2737
2739

من متخصص نیستم ولی تا جایی که میدونم 

گریه های زیاد،پرخوری، کم غذا هوردن، بی حس بودن به اطراف، ار دست دادن اراده، از دست دادن انگیزه، فکر کردن به خودکشی و مرگ ، خودکشی ، اینکه نتونی تصمیم بگیری، فکرای منفی زیاد ، عدم تمرکز و فراموشی ,خستگی، اینکه نتونی ساده ترین کارها رو انجام بدی و کمبود انرژی هست از علایمش اگر اشتباه میکنم اصلاح کنید

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔

و همچنین افسردگی یه بیماری روحی هستش 

شما به کسی که پاش قطع شده چسب زخم پیشنهاد نمیدید ، افسردگی هم همینطوره

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الان ی جوری شده همه خصوصا نوجوان ها توهم افسردگی دارن

ینی اونی که باید واقعا بهش رسیدگی شه و افسردگی داره اون قبول نداره ولی افراد دیگه تنبلی یا بی اراده بودنسون رو سعی میکنن ب افسردگی ربط بدن تا اینکه برن تلاش کنن

آدم خوبی نیستم..اما میشه لطفا ازتون بخوام که برای ظهور امام زمان صلوات بفرستین؟؟  حتی ما آدم بدا هم میتونیم منتظر باشیم...شاید خدا رحم کنه بهمون وقتی ببینه خوب و بد منتظرشیم🥺گره عجیبی افتاده به کارم خواهرا،التماس دعا که هرجور به صلاحمه مشکلم زودی حل شه خسته شدم😔خمشترک مورد نظر حوصله ی بحث ندارد اگر قصد بحث کردن دارید ریپلای نکنید با تشکر🦦از میان تمام نداشته هایم افتخارم این است مادرم حضرت فاطمه (س) و لقب من سیده است.. 💚چند وقت پیش با یه خانومی حرف میزدم میگفت ما نیاز ب امام زمان رو قلبا حس نکردیم ک آقا بیاد...آخه ما ک خیلی عادی داریم زندگی میکنیم...ینی فقط منم ک قلبم داره میگیره از این همه تاریکی ک تو دنیاست؟ این همه بچه های کار این همه نیازمند..بهش فکر ک میکنم غذا از گلوم پایین نمیره...چطوری اینقدر بیخیال شدیم؟ ما هر چقدرم تلاش کنیم این چیزا از بین نمیره جز با ظهور امام زمان..یه صلوات برای تعجیل در فرج بفرستید لطفا😔🙏 ما اهل کوفه نیستیم، مهدی(عج) تنها بماند❤خدای مهربونم میدونم لایق نیستم اما دعا میکنم مرگ مرا شهادت در راه امام زمانم قرار بده
درسته.من دیروز رفتم دکتر و درمان رو شروع کردم امیدوارم بهتر بشم

بهترین کار رو کردیدموفق باشید

الان ی جوری شده همه خصوصا نوجوان ها توهم افسردگی دارن ینی اونی که باید واقعا بهش رسیدگی شه و افسردگ ...

تا حدودی درسته ، 

اینکه بعضی از نوجوون ها فکر میکنن افسردگی کلاس داره و اینا یا دنبال دلسوزی هستن یا حس ترحم 

ولی بیشتر مواقع واقعا افسردگی داره و بهتره حتی اگر تظاهر باشه به روانشناس ارجاع داده بشه که از عواقب احتمالی جلوگیری کنه

2740
تا حدودی درسته ،  اینکه بعضی از نوجوون ها فکر میکنن افسردگی کلاس داره و اینا یا دنبال دلسوزی ه ...

اره متاسفانه حرفشون این نیست که برن مشاور حرفشون اینه ک فقط من هیچ کاری نکنم و بقیه ولم کنن و اجازه بدن تو زندگی خودم و اطرافیان گند بزنم

ولی موافقم مراجعه ب مشاور خیلی خوبه یا افسردگی نداره طرف و خیالش راحت میشه یا هم میره سراغ درمان

آدم خوبی نیستم..اما میشه لطفا ازتون بخوام که برای ظهور امام زمان صلوات بفرستین؟؟  حتی ما آدم بدا هم میتونیم منتظر باشیم...شاید خدا رحم کنه بهمون وقتی ببینه خوب و بد منتظرشیم🥺گره عجیبی افتاده به کارم خواهرا،التماس دعا که هرجور به صلاحمه مشکلم زودی حل شه خسته شدم😔خمشترک مورد نظر حوصله ی بحث ندارد اگر قصد بحث کردن دارید ریپلای نکنید با تشکر🦦از میان تمام نداشته هایم افتخارم این است مادرم حضرت فاطمه (س) و لقب من سیده است.. 💚چند وقت پیش با یه خانومی حرف میزدم میگفت ما نیاز ب امام زمان رو قلبا حس نکردیم ک آقا بیاد...آخه ما ک خیلی عادی داریم زندگی میکنیم...ینی فقط منم ک قلبم داره میگیره از این همه تاریکی ک تو دنیاست؟ این همه بچه های کار این همه نیازمند..بهش فکر ک میکنم غذا از گلوم پایین نمیره...چطوری اینقدر بیخیال شدیم؟ ما هر چقدرم تلاش کنیم این چیزا از بین نمیره جز با ظهور امام زمان..یه صلوات برای تعجیل در فرج بفرستید لطفا😔🙏 ما اهل کوفه نیستیم، مهدی(عج) تنها بماند❤خدای مهربونم میدونم لایق نیستم اما دعا میکنم مرگ مرا شهادت در راه امام زمانم قرار بده
تا حدودی درسته ،  اینکه بعضی از نوجوون ها فکر میکنن افسردگی کلاس داره و اینا یا دنبال دلسوزی ه ...

من متاسفانه دارم ولی اصلا دکتر نرفتم  مرده متحرکم اصلا انگیزه ندارم برای زندگی ببینیم متوجه نمیشیا

سلام استارتر عزیز میدونم بی ربطه چون اون تاپیکتون بستس اینجا پرسیدم  بالاخره با بچه رفتید کوپه چهار نفره چی گفتن من بوم چهارسالشه و می‌خوام حتما کوپه چهارنفره باشه میذارن بنظرتون 

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک
سلام استارتر عزیز میدونم بی ربطه چون اون تاپیکتون بستس اینجا پرسیدم  بالاخره با بچه رفتید کوپه ...

سلام دوست خوبم 

بله چهارنفره رفتیم ولی هزینه بچه رو اونجا دادیم 

کارت به کارت کردیم

سلام دوست خوبم  بله چهارنفره رفتیم ولی هزینه بچه رو اونجا دادیم  کارت به کارت کردیم

ممنون عزیزم ی سوال دیگه ما الان تو کوپه چهار نفره یا بچم چهار نفریم ب نظرتون ی نفر دیگم هست تو کوپمون یا نه ؟؟  یعنی خود قطار مسافر میزنه؟ چون اگ کسی نباشه می‌خوایم ی نفر دیگم ببریم با خودمون 

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک
ممنون عزیزم ی سوال دیگه ما الان تو کوپه چهار نفره یا بچم چهار نفریم ب نظرتون ی نفر دیگم هست تو کوپمو ...

خواهش میکنم اگر تو کوپه چهار نفره هر چهار تا صندلی رو رزرو کرده باشید کسی نیست ولی اگر یک صندلی رزرو تشده باشه ممکنه غریبه بیاد

2706