2733
2734
عنوان

شک افتاده به جونم(خیانت همسرم؟)

314 بازدید | 6 پست

خانوم ها، من و شوهرم ۶ سال دوست بودیم، و ۸ ساله ازدواج کردیم‌. تو این سالها هم کوچکترین موردی ازش ندیدم و شکی هم نکردم ، گاهی میره بیرون گوشی یادش میره، یا رمز گوشی و...‌‌‌‌‌‌رو‌ پنهوون نمیکنه‌. البته بگم که چهره ش از من بهتره واقعا...‌‌ از لحاظ رابطه هم مشکلی نداریم، البته که من سرد مزاجم اما هروقتم اومده پسش نزدم، گاهی هم فهمیده حوصله ندارم‌. اما شکوه و گلایه هم میکنه که چرا تو یه بار نمیای جلو...

حدود دو ماهه کمپ ترک اعتیاد زدن و بعد نهار میره تا ۳و ۴ شب اونجاس، دیشب ۱۲ اومد و گفت بریم دوری بزنیم، و بازار وسایل خرید گفت بچه ها میخوان، سیگار و خوراکی و... بازم ۲ و خورده ای رفت‌. منم خوابیدم، اما چشم باز کردم دیدم حدود ۷ هست و تازه برگشته‌. در یک آن شک افتاد به جونم که نکنه جای دیگه بوده باشه، یا پیش کسی ... نمیدونم چرا اینطور شدم‌، و آرامشم گرفته شد.

گوشیشم نگاه کردم چیز مشکوکی توش نبود. 

راهکارتون چیه.  البته پرسیدم چرا دیر اومدی، گفت چندتاشون بیدار شدن غذا خواستن . ولی خب از اعماق وجودم قانع نشدم.

الانم بیدار نشده

بیکاریا اسی بیخیال بابا الکی اعصاب خودتو خراب نکن

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بد دل نباش که مریض میشی

میتونم خواهش کنم ازتون یه ذکر یاعلی بحق علی بگید به نیت قلبم برسم ، خیلی خیره نیتم❤ میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره ، خدارو قسم میدم به آبروی پاک حضرت زهرا هر کس دعا کرد خدا اول خودش رو حاجت روا کنه....❤
2731

😐رابطه رو با شک های نا به جا خراب نکن 

بعدشم کمپ ک فقط مخصوصه شبا نیست روزم مبتونه بره اونجا شب خونه باشع باهاشون صحبت کنید 

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم