2733
2734
عنوان

برنامه ادیت عکس سلفی

99 بازدید | 17 پست

دوستان اگه کسی میدونه میشه اسم برنامه ادیت رو بگه ،موقعه عکس گرفته ادیت میکنه و دراخر داخل این کادر مستطیل عکس سلفی و تحویل میده؟

"و تو در پناه خدایی و او هیچ وقت دیر نمیکند"

با پیکس آرت میشه از این ادیت ها زد

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با پیکس آرت میشه از این ادیت ها زد

مرسی عزیزم عکس رو هم ادیت میکنه تحویل میده موقعه سلفی گرفتن مثلا سیاهی زیر چشم از بین میره یا صورت لاغرتر میکنه؟ 

2738
مرسی عزیزم عکس رو هم ادیت میکنه تحویل میده موقعه سلفی گرفتن مثلا سیاهی زیر چشم از بین میره یا صورت ل ...

نگاه فی لتر های اینستا برا اینکه میگی خیلی خوبن ...

برنامه b612 هم خوبه

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
چیکارکردی خوب شدی به منم میگی چن ماهه کهیر هرچی قرص خوردم خوب نشدم 

زمان داره کهیر خود به خود میاد خود به خود میره برای من کهیر عصبی بودش،ی کار نیمه تمام که تمام شد رفت،قر۱ هرجور قرصی خوردم پزشکم گفت دوره داره شما هم منتظر باشید دکرص تموم بشع اگه البته بخاطر مواد غذایی نیستش..