2737
2739
عنوان

تاحالا شده اینجوری بشین

141 بازدید | 10 پست

عجیب توی دوراهی گیر کردم و درست و غلط رو نمیتونم تشخیص بدم

اینجور وقتا شما چیکار میکنید ؟ 

مشورت هم میکنم هرکس با تفکرات خودش تحلیل می‌کنه و فقط نظر خودشون رو درست می‌دونن 

ببین خودت چی میخوای 

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خودمم گیج شدم  نمی‌دونم چی می‌خوام !!

میدونم گلی 

منظورم اینکه ببین ب کدوم متمایل تری

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚
چیکار کردی ؟

خب اینکه اول سعی میکنم راه درست رو خودم پیدا کنم بعد از بقیه کمک بخوابم سرانجام نظر خودمو نظر اونا رو بریزم رو هم و اون تصمیم درست بدست بیاد که متاسفانه خیلیا با هیچکی مشورت نمیکنن باعث میشه راه غلطو برن

خب اینکه اول سعی میکنم راه درست رو خودم پیدا کنم بعد از بقیه کمک بخوابم سرانجام نظر خودمو نظر اونا ر ...

خب به نظرت اگر همه ی اطرافیان بگن مثلا مسیر یک رو برو ولی یکی از اعضای خانواده م،  کسی ک خیلی قبولش دارم بگه مسیر دو رو برو ، چی؟ 

2738
خب به نظرت اگر همه ی اطرافیان بگن مثلا مسیر یک رو برو ولی یکی از اعضای خانواده م،  کسی ک خیلی ق ...

خب تو نمیتونی دقیقا بگی که چون همه ی اطرافیان اینو گفتن ولی فقط یه نفر اونو گفته پس من راه اطرافیانو برم بستگی به نظر خودتم داره اینجا ببین نظرت به کدوم یکی نزدیکه