2737
2734

توراه گفت دیگه این شلوار وصندلی نپوش اصلا بهت نمیاد صندل تازه خریدم شلوارش هم لگ بود حالا چیکار کنم صندل از رفتارش دلم گرفت با اینکه باخوش رویی گفت اما ناراحت شدم چون هیچوقت عیبشو مستقیم بهش نمی گم 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اخع عزیزم لگ رو فقط برای شوهرت بپوش، خیلی چسبع جلو دیگران خوب نیس بپوشی شاید دوس ندارع غیر خودش کسی دیگع ببینع توو تنت ک اینطوری گفتع😥 ناراحت نشو اما یسری چیزارو فقط برای شوهرت بزار

🙂
2738
اخع عزیزم لگ رو فقط برای شوهرت بپوش، خیلی چسبع جلو دیگران خوب نیس بپوشی شاید دوس ندارع غیر خودش کسی ...

نه بابا مشکی شو دارم خیلی دوس داره همیشه میگه اینو بپوش این رنگش سرمه ای هست میگه رنگش بهت نماد

اره

خب نپوششون دیکه گلم ناراحتی نداره جدید بخر ب سلیقش

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.
نه بابا مشکی شو دارم خیلی دوس داره همیشه میگه اینو بپوش این رنگش سرمه ای هست میگه رنگش بهت نماد

مشکی تا سرمه ای،. سرمه ای پارو پر تر نشون میده شاید روشن بود با صندل پوشیدی خوشش نیومد

خب ماهم از یه لباسی خوشمون نیاد میگیم نپوش دیگه 

ناراحت نباش

2706