2733
2739
عنوان

اوپرا

10533 بازدید | 192 پست

@نی_نی_یار_پنج    

درود و خدا قوت 🌹 

دو شب پیش در تاپبکی مورد الطاف کاربر محترمی! قرار گرفتم ( از نوع رکیک) .. از نی نی یار شب درخواست مداخله و تعلیق ایشون رو کردم .. نی نی یار توضیح دادن که ایشون تذکر دریافت کردند. من خواهش کردم چنانچه عدم فحاشی و توهین به کاربرها جزو قوانین سایت نیست من رو لغو کاربری بفرمایند ،که به هر حال با عذرخواهی کاربر محترم ! مذکور موضوع خاتمه یافت . 

من نمی‌دونم در تاپیکی که منجر به تعلیق اوپرا شده چه رویداده .. اما به واسطه ی دوستی و شناختی که از ایشون دارم می‌دونم که نه اهل توهین هستند و نه فحاشی .. پس چه شده؟؟؟!   

نی نی یار پنج عزیز نمی‌دونم قوانین به چه صورت هست برای برگشت ایشون .. اما من به شخصه نا امید میشم از حضورم در این سایت، از وقتی که اینجا صرف میکنم و بعد میبینم بهترینها میرن..تعلیق میشن ..نیستن .. بلکه فرقی باشد بین کاربر محترم و نامحترم ..❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مگه ایشون تعلیق شدن؟؟ حیف واقعا کاربر دوست داشتنی هستن

دومین باره که تعلیق میشه فکر نکنم دیگه بیاد

بر سرِ تربتِ ما چون گذری همّت خواه/که زیارتگَهِ رِندانِ جهان خواهد بود

كلا كاربر هاي جوگيري داريم

خود كاربر اوپرا هم خستست از تعريف و تمجيد ها و قضاوت ها و ..جوگير بازي هاي كاربرا

از خودشم بپرسيد همينو ميگه ك تموم كنيد ن الكي تعريف كنيد ازش فقط چون ميبينيد همه ميكنن نه دنبال زيربغل مار باشيد

بابا اينجا مجازيه اصلا كي ب كيه ك يكيو خراب ميكنيد يكيو بزرگ ميكنيد!

مخاطبم استارتر نيست كلا ميگم🤦🏻‍♀️

٩٠ درصد اونايي ك اوپرا اوپرا ميكنن فقط از روي تقليده

يهو ميان ميپرسن اوپرا جان چجوري اب بخوريم؟؟😂بسه توروخدا خودشم خسته كرديد

2740

جالب میدونی کجاست؟ کاربرانی هستن که به بددهنی معروفن تو سایت بعد راست راست واسه خودشون میچرخن! از طرف دیگه این اوپرا که مثل همه آدما بعضی جاها دچار ضعف و اشتباه میشه به خاطر یه موضوع مجهول قطع دسترسی میشه

به هر حال اگه برگرده برای ما مایه خوشحالیه اگه هم برنگرده برای خودش مایه خوشحالیه که با دوری از این سایت پر غوغا آرامش میگیره 😊

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
جالب میدونی کجاست؟ کاربرانی هستن که به بددهنی معروفن تو سایت بعد راست راست واسه خودشون میچرخن! از ط ...

واقعا

ی سری دوستان هستن ک من هروقت کامنت هاشونو میخونم در حال توهین به بقین ولی تعلیق نمیشن نمیدونم چرا

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
تو یه تاپیک دیگه گفتن که خلاف قوانین سایت عمل کردن و به همین خاطر هم تعلیق شدن

بله من هم دیدم اون تاپیک رو . 

اما حرفم اینه اگر صحبت در مورد مذهب و حجاب و ماکارونی و گرانی ممنوع هست .. چرا فحاشی ممنوع نیست ؟؟؟ 

و اینکه خوبه بدونیم یه شخص محترم دقیقا کدوم قانون رو زیر پا گذاشتن

واقعا ی سری دوستان هستن ک من هروقت کامنت هاشونو میخونم در حال توهین به بقین ولی تعلیق نمیشن نمیدونم ...

سری قبل هم یادمه اوپرا تعلیق شده بود میگفتن چون فحححححشششش داده. بعد متوجه شدم به خاطر به کار بردن کلمه آلت در جمله اش تعلیق شده!

خیلی عجیبه واقعا

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
اپیکور جان تو رو خدا تحت هر شرایطی خودتونو تعلیق نکنید خواهش میکنم من دارم فیلمنامه مو مینویسم میخ ...

یعنی عااااااشقت شدم❤️🥰 

این میشه در هر شرایطی خود را اولویت قرار دادن👍🤣🤣🤣🤣