2752
2734
عنوان

دوستان شرح پریشانی من گوش کنید...

4259 بازدید | 61 پست
من رسما یه جنازم!
پارسال این موقع اگه کسی بهم میگفت سال دیگه یه دوقلو بغلته یه نگاه عاقل اندر سفیه بهش میکردمو میگفتم: خواب دیدی خیر باشه آخه من طرفدار پرو پاقرص شعار "یه یچه کافیس" هستم خدارو شکر اون موقع یه پسر دو سالو نیمه هم داشتم . راستی نگفتم که من کارمند بانکم و با چه بدبختی پسرمو تا این سن رسونده بودم. وقتی شصتم خبردار شد که برای بار دوم حامله ام کم مونده بود قالب تهی کنم. خلاصه یه مای گذشت و رفتم سونوگرافی. وقتی اونجا با لبخندی ملیح از دسیار دکتر شنیدم دوقلو دارم یه آن به گوشای خودم شک کردم.:چی دوقلو؟ این بچه ناخواسته بوده حالا شده دوتا؟
با اون مثانه پر راه دستشویی رو گم کردم. عین هپروتیا دور خودم میچرخیدمو اشک میریختم منتظر که شوهره بیاد و بهش بگم چه گندی زده...

باقیش بمونه واسه بعد
فقط خدا و دیگر هییییییییییییچ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من همیشه خدارو شکر میکنم. اون موقع که فهمیدم با خودم گفتم خدا میخواد به زورم که شده منو ببره بهشت! ولی خداییش سخته. حالا تنها تفریحم این شده که وقتی خوابن بیام تو سایت
فقط خدا و دیگر هییییییییییییچ......
دو قلوهاتم پسرن؟
گمان می‌کنم راهی که می‌سپرم راه من است و آن را آنگونه که باید می‌سپرم. عادت به داشتن اعتمادی پابرجا که اگر با سوگندی موکد شده بود ایمان نام می‌گرفت را حفظ می‌کنم.
مادر گرفتار اینا نعمتن به خدا.
مردم میلیون میلیون خرج میکنن که یکیش روداشته باشن.
به خدا قدرشون رو بدون
اینم عکس های گل پسر من http://photo.ninisite.com/pages/userphotos.aspx?userid=158426 تزیینات سیسمونی و اتاق کودکwww.babynamadi.ir