2752
2734

اگه باشه شوهرت واقعا میاد تو اتاق؟

با مردی ازدواج کن که رژت رو پاک کنه نه ریملت رو😉😉😉 بلاخره گل پسرم به دنیا اومد😍😍😍 اگه دنبال پسر دار شدن هستید بیاین تاپیک رژیم پسر دار شدن.

کرمانشاه و نمیدونم 

ولی زایمان  تو آب رو دیدم پدر بچه کنار مادر هست 

تهران 

شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کرمانشاه و نمیدونم  ولی زایمان  تو آب رو دیدم پدر بچه کنار مادر هست  تهران

چون طبیعی میخوام سخته برام برم تهران تاریخ دقیقش مشخص نمیشه و همسرم هم مرخصی بهش نمیدن

راضیش کنم بیاد کنارم باشه همه چی برام راحته ولی خب اگه دلشو نداشته باشه که دکترهم نمیذاره همه چیوببی ...

فکر نکنم طاقت بیاره

با مردی ازدواج کن که رژت رو پاک کنه نه ریملت رو😉😉😉 بلاخره گل پسرم به دنیا اومد😍😍😍 اگه دنبال پسر دار شدن هستید بیاین تاپیک رژیم پسر دار شدن.