2752
2734
عنوان

این افکار مزخرفم رو تغیییر بده یکی

310 بازدید | 25 پست

من چند وقتیه با یه اقایی رابطع دارم ، قبلش خب با هم اشنا شده بودیم کافی 

خیلی خوبه ، هر چی از خوب بودنش بگم کم گفتم 

وضع مالیشم متوسطه ،ماشین داره ، خونه هم قراره بگیره داره جمع میکنه سرمایش رو 

خانواده خوبی هم داره ،کلا خوبه و دوسم داره

اما شغلش ، کاشی کار و نقاش ساختمونه 

خیلی دوسش دارم ، اما همین شغلش اذیتم میکنه 

یه جورایی از شغلش خجالت میکشم  

چیکار کنم ک این افکار مزخرف رو از خودم دور کنم 

هی شغلش ک میاد تو ذهنم ، خجالت میکشمم لعنتی 

کاربری دست دو نفره دوستان 😊❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم مهم اینه درامدس حلال باشه و تلاشگر باشه با این چیزا خودتو ازار نده

زبـانـت معـمار اسـت و حـرف هـایت خـشت خـام... مــبادا کـج بـچینـے دیـوار سـخـن کـہ خــواهـد ریـخت بــنای شخصیتتツما اهـــل کـــوفـہ نیــسـتـیـم عــلـے تنـــها بـــماند❤ اولــین کــسـے کـہ از حــقوق مــں دفــاع کـرد رســـول خـــدا بـــودツ به بعضیا حتی اگه بگی خورشید زرده، میگن نه آبیه! همین قدر بی منطق!🦄 

🙂چرا خجالت 

جامعه به همه شغل ها نیاز داره جامعه به چوپان نیاز داره به کاشی کار نیاز داره به نقاش نیاز داره به معلم نیاز داره به کارگر نیاز داره و همه مشاغل در جای خودشون محترمن

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....

وا مگه کاشی کاری هم خجالت داره  ،  خدا اگه یکیم که خوبه و خونه و ماشین داره بازم از یه چیزی ایراد میگیرد همه یه مردم که دکتر و مهندس نیستن بنظرم خیلی شغلشون خوب و شریفه  به جایه تو بودم خیلیم بهش افتخار میکردم که همچین شغل حلالی داره

شغلش ک خوبه چ مشکلی داره؟ 

به نظر من خوبه مرد اینجوری باشه شغلش وگرنه تیتیش مامانی ک شوهر نمیشه

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....