2737
2734
عنوان

مازندرانی های عزیز بیاید لطفاً

102 بازدید | 13 پست

عزیزان من چند ساله نیامدم مازندران میخام اگر خدا بخواد بیام میخاستم ببینم خونه ویلا شبی چند هست.بابلسر تو اون پارکینگ ها هم باشه اشکال نداره

ببخش تا آرامش داشته باشی😌🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام قیمت ندارم ما ویلا استخر دار میگیریم بابلسر شبی یک ملیون وسط هفته آخر هفته بیشتره قطعا  همین حدوداس دیگه طرفای ما تو جنگل شبی پنصد هس یک هس 

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
میخام قیمت بیاد زودتر دستم ببینم میتونم برم یا نه؟😢😅

خب من مازندرانی نیستم گلستان هستم اما تا جایی که میدونم اجاره از شبی ۲۰۰ تا ۳۰۰ شروع میشه تا ۷ تا ۸ میلیون بستگی داره چی بخوای 

نت بزنی کاملا دستت میاد

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2740

مااخراردیبهشت شبی 800گرفتیم

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍۱۲بهمن۷۷.۵  ۱۹بهمن ۷۶.۹😩26بهمن۷۶.۱  ۳اسفند۷۵.۴۵😍هدف اول75هدف دوم70هدف سوم65امیدوارم موفق و ادامه دار باشه...

قیمت رو نمیدونم 

اما میخوای بری یا الان برو یا شهريور 

تیر و مردادماه و به خصوص تیر ماه نرو که میپزی

میزی برای کار، کاری برای تخت، تختی برای خواب، خوابی برای جان، جانی برای مرگ، مرگی برای یاد، یادی برای سنگ، این بود زندگی؟!    حسین_پناهی