2737
2739
عنوان

آه ای حسرت و دریغ همیشگی.......

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 74 پست
آخه بدبختی من اینه اون موقع که همه پی عشق و حال بودن من فقط دنبال درس بودم با معدل بالا سه ترمه رشته ...

بد شد واقعا ولی هنوزم دیر نیست شما که قبلا علاقه داشتی و موفق بودی الانم میتونی

کاش هیچ کس غمگین نباشه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بد شد واقعا ولی هنوزم دیر نیست شما که قبلا علاقه داشتی و موفق بودی الانم میتونی

کتابام شدن آیینه دق.بازشون میکنم فقط یاد گذشته می افتم . یاد وقتی تو دانشگاه همه حسرت نمرات منو می خوردن و الان چندتایی شون برای خودشون یه پا وکیل هستن. یاد کسی که به عشق اون زمانی درس می خوندم. 

2728
هعی چقدر جمله اول قشنگ بود مثل من🥲

من جدیدا سر نمازام ۷ مرتبه استغفار و ۷ مرتبه الهی العفو میگم.‌خیلی کمه در دریایی گناه من مثل شن ریزه ست اما خدا شاید به همین کم نظر کرد....

خدا خودت شاهد باش من غافلم نه عاصی

2738
کتابام شدن آیینه دق.بازشون میکنم فقط یاد گذشته می افتم . یاد وقتی تو دانشگاه همه حسرت نمرات منو می خ ...

شروع کن ادامه بده 

اینقد ضعیف نباش 

سنی که نداری فکر کن چند سال پشت کنکور موندی برای یادگیری هیچ وقت دیر نیست حتی کنکوری ها هم زمانی هست کتابهاشون آیینه دقشونه ولی بعد از بکم استراحت دوباره بلند میشن

کاش هیچ کس غمگین نباشه....
شروع کن ادامه بده  اینقد ضعیف نباش  سنی که نداری فکر کن چند سال پشت کنکور موندی برای یاد ...

به خودم میگم کی قبول شم کی برم کارآموزی کی دفتر بزنم...... هوووو ..... خیلی عقبم نه؟