2737
2739
عنوان

آه ای حسرت و دریغ همیشگی.......

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 74 پست
قبلش چی خونده بود ؟  منم بعضی وقتا به خودم میگم الان اگه بهترین رشته و دانشگاه هم قبول بشم ارز ...

پسر عمو بابام؟

رشته تجربی خوندم بود ولی تا یه مدت طولانی نرفت سراغ درس ولی بعدش با سی دی اموزشی و تست تو منطقه محروم همین پارسال قبول شد

اصلا عقب نیستی

تجربه ثابت کرده هیچ وقت برا یادگیری دیر نیست و کارایی که بقیه کردن و ماهم میتونیم انجام بدیم

کاش هیچ کس غمگین نباشه....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زمانی مسیر برام قشنگ بود‌ . فقط عشق خوندن داشتم‌ اما الان خسته ام . میخوام بلند شم اما ترس از شکستن ...

انشاالله خداوند متعال خودش بهت قدرت،اراده و ذوق بی نهایت بده که مسیرت رو خوب شروع کنی،خوب تر ادامه بدی و عالی تمومش کنی. 

و اينو بدون که بعد خدا فقط خودتی که ميتوني به خودت کمک کنی.

برای تعجیل در فرج امام زمانمون صلوات 
2728
غلبه کن میتونی  نذار این حسرت تا اخر عمر تو دلت نمونه واقعا سنی نداری ادما تا ۱۰۰ سالم عمر میک ...

عزیزم ممنون ازت. کاش بتونم دست از مقایسه کردن بردارم.    خودم را ببینم که یه روزی از امروز خیلی جلوتر.مممممم

انشاالله خداوند متعال خودش بهت قدرت،اراده و ذوق بی نهایت بده که مسیرت رو خوب شروع کنی،خوب تر ادامه ب ...

با دعای قشنگ شما.‌کلی نیرو گرفتم‌‌ .....

خدا کنه از پسش بربیام

پسر عمو بابام؟ رشته تجربی خوندم بود ولی تا یه مدت طولانی نرفت سراغ درس ولی بعدش با سی دی اموزشی و ت ...

آره ولی دیگه اون ذوق و شوق اولیه نیس 

خیلی چیزا رو از دست دادم که قابل برگشت نیستن 

2740
پسر عمو بابام؟ رشته تجربی خوندم بود ولی تا یه مدت طولانی نرفت سراغ درس ولی بعدش با سی دی اموزشی و ت ...

بله

قبلش دانشگاه نرفته بود ؟مشغول کار بود ؟

ببخشید زیاد سوال میپرسم برام جالبه

آره ولی دیگه اون ذوق و شوق اولیه نیس  خیلی چیزا رو از دست دادم که قابل برگشت نیستن

من به خانم متاهل میشناسم تو شهرمون داشت میومد کلاسای کنکوری

بیست و پنج به بالا سن داشت خیلی ذوق داشت میگفت خیلی دوست دارم درس بخونم میگفت میدونم امسال قبول نمیشم ولی تلاش میکنم حتما پرستاری قبول بشم 

همسرشم دوست داشت درس بخونه 

تو خونه حوصله اش سر میرف ولی میگفت تو کلاس روحیه ام عوض میشه

بله قبلش دانشگاه نرفته بود ؟مشغول کار بود ؟ ببخشید زیاد سوال میپرسم برام جالبه

خواهش میکنم عزیزم

قبلش نه اصلا دانشگاه نرفته بود 

کارگری میکرد