2737
2734
عنوان

صلوات و زیارت عاشورا هدیه به شهید ابوالقاسم رزاقی🌿🌿🌿🌺🌺🌺

| مشاهده متن کامل بحث + 1695 بازدید | 333 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام بر دوست عزیز و نازنینم..تاسوعا و عاشورا حسینی تسلیت باد.

سلام خواهر عزیزم خیلی ممنون سلامت باشی 💙

تاسوعا و عاشورای حسینی برشما هم تسلیت باد🖤

ان شاءالله در این روزهای عزیز حاجتروا باشی 🙏

رَبِّ هَبْ لی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً اِنَّکَ سَمیعُ الدُّعاء   اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم 

اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا اباعَبدِاللّه الحُسَین (ع) 

رَبِّ هَبْ لی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً اِنَّکَ سَمیعُ الدُّعاء   اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم 

2740
سلام خواهر عزیزم خیلی ممنون سلامت باشی 💙 تاسوعا و عاشورای حسینی برشما هم تسلیت باد🖤 ان شاءالله د ...

ممنونم عزیزم... انشالله شما هم حاجتروا و عاقبت بخیر بشی🌺

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
@ریوار   سلام خواهر عزیزم عيدت مبارک الهی به حق این روز عزیز به زودی حاجت روا بشی 🌹💐

سلام خواهر  عزیزم  مهربونم بحق این شب وروزا بحق حضرت زهرا سلام الله  علیه حاجت روا باشید ببخشید  من درگیر جابجایی خونه بودم شرمنده دیر جواب دادم

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
@ریوار     سلام عزیزم...عیدت مبارک...انشالله که حاجت روا بشی به حق این روز عزیز.💖

سلام خواهر  جون  انشاءالله  بحق امام حسین علیه السلام  حاجت روا وعاقبت بخیر باشید 

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
سلام خواهر  جون  انشاءالله  بحق امام حسین علیه السلام  حاجت روا وعاقبت بخیر باشی ...

🌹🌹🌹♥️🌺💖

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
سلام خواهر  عزیزم  مهربونم بحق این شب وروزا بحق حضرت زهرا سلام الله  علیه حاجت روا با ...

سلام خواهر جان خیلی ممنون عزیزم... خواهش می کنم گلم دشمنت شرمنده...ان شاءالله به حق امام حسین تو این روزهای عزیز حاجتروا بشی 

2706