2737
2734
عنوان

یعنی اینجا هیشکی آهنگ عاشقانه نداره واسه ورود عروس داماد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 34 پست
لیلی و مجنون اومدن شیرین و فرهاد اومدن😂

خسته نباشی😐

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤

من ی اهنگ هس انتخاب کردم از ماهر زین ب اسم  for the rest of my life  نامزدی هستم و وقتی خاستم جشن بگیرم اینو خیلی دوسش دارم و میخام واسه ورودی یا رقص دوتاییمون باشه و معنیش خیلی زیباست ریتم خوبی هم داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آهنگ ترکی هس خیلی زیبا ک چراغ ها رو خاموش مسکن رقص نور میان داخل

کدوم؟ بگو دانلودکنم

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
2738
اسم آهنگ هس چوخ شکر بین شکر سنی بین ورنه. از ابرم دیجی 

اون که اهنگ ورود خودم بود عزیزم سال۹۶

دقت نکرده بودید. 

تز تین دید نگاه نکرده بودم😂

این اهنگه که میگه لیلی مجنون اومدن شیرین و فرهاد اومدن

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند