2737
2734

🤦🏻‍♀️🤣🤣

من با ۵ نفر از افراد یک قومیت توی این سایت آشنا شدم که آدم های بدی بودند پس از نظر من دیگه اون قومیت همه شون همینجورن همه جا هم میگم.یادتون باشه نماینده ی شهر و قومیتتون هستید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اخرشم نفهمیدم چرا همه مشکل دارن با فامیل پدر😅😂

من عاشق فامیلامونممم😂

#پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان❤️                                     آغاز و ختم ماجرا لمس تماشای تو بود                                     دیگر فقط تصویر من در مردمک های تو بود                              ناشناس:🌱    https://harfeto.timefriend.net/16537800050671  
2731

سلام خوبی عزیزم من یه تاپیکی خوندم ک شما پرستار بخش پیوتد هستین؟ 

میخاستم بدونم پیوند از دهنده زنده اقوام درجه یک مثل بچه خود ادم ممکنه؟ 

مامانم متاسفانه نیاز به پیوند داره و ۵۴سالشه 

طو این سن احتمال موفقیت پیوند کم نیست؟ 😔

سلام خوبی عزیزم من یه تاپیکی خوندم ک شما پرستار بخش پیوتد هستین؟  میخاستم بدونم پیوند از دهنده ...

سلام باید یک سری آزمایشات انجام بدید. اگر خونتون بهم بخوره بله امکان پذیره. خون هم منظور آزمایشات خاص هست نه گروه خونی. سن ۵۴ برای پیوند سن مناسبی هست و مشکلی وجود نداره

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2738
سلام باید یک سری آزمایشات انجام بدید. اگر خونتون بهم بخوره بله امکان پذیره. خون هم منظور آزمایشات خا ...

از نظر وزن هم باید تقریبن یه سطح باشن؟ به مامانم گفتن باید ۲۰کیلو وزن کم کنی 

یعنی با وزن ۹۰کیلو امکانش نیس پیوند بشه؟ 

از نظر وزن هم باید تقریبن یه سطح باشن؟ به مامانم گفتن باید ۲۰کیلو وزن کم کنی  یعنی با وزن ۹۰کی ...

نه وزن دهنده مهم نیست . اما وزن گیرنده مهمه برای پیشگیری از رد پیوند هر چی لاغر تر باشی که فعالیتت بعد عمل بالاتر باشه بهتره. 

نه وزن دهنده مهم نیست . اما وزن گیرنده مهمه برای پیشگیری از رد پیوند هر چی لاغر تر باشی که فعالیتت ب ...

مرسی عزیرم 

ببخشید خیلی سوال میکنم

میدونید دوره نقاهت دهنده چقدره؟ چن وقت بعد ب زندگی نرمال و کارهای روزمره برمیگرده؟ 

مرسی عزیرم  ببخشید خیلی سوال میکنم میدونید دوره نقاهت دهنده چقدره؟ چن وقت بعد ب زندگی نرمال و ...

احتمالا یک هفته تا ده روز بعد پیوند توی بیمارستانن و بعد دیگه زندگی عادی البته سال اول که داروها برای پیشگیری از رد پیوند بالاست مراقبتها برای پیشگیری از عفونتها باید بالا باشه تا داروها کم بشه

واقعا خیلی خوب بود    

سلام عزیزم خوبی؟ از ثمین خبر داری؟ تاپیک تعطیل شد من گم کردم همه رو

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
سلام عزیزم خوبی؟ از ثمین خبر داری؟ تاپیک تعطیل شد من گم کردم همه رو

سلام بله بعضی وقتها خصوصی پیام میدم بهش. یک تاپیک دیگه بودن بچه ها

2706