2733
2739
عنوان

عکس رنگی بیمارستان تخت جمشید

528 بازدید | 13 پست

من عکس رنگی رحم و تو بیمارستان تخت جمشید کرج گرفتم. در کل بخوام بگم از تجربه ای که داشتم. در کل خوب بود. ولی 

اون کسی که برام عکس و گرفت دکتر نبود رو اتیکتش زده بود کارشناس تصویر برداری و خانم بودن 😶 و مهر آقای دکتر خورده بود اینجاش یکم جای سوال داشت.

خیلی درد داشت و مسکن استفاده کردم. و کارم زود انجام دادن قبلش هم سه روز باید قرص بخورید برای عفونت  و حتی بعد عکس هم سه روز گفتن اون قرص و بخورم. 

چند روز لکه بینی داشتم و کمی درد شکمی.که گفتن عادیه

دردم به ز طبیبان مدعی، باشدکه از خزانه ی غیبش دوا کند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرت من با بیهوشی برم یا میتونم تحمل کنم درد رو

سلام. گلم من استانه دردم پایینه وسطاش گفتم بیهوشم کنید ولی گفتن ما اصلا بیهوشی نداریم. من خیلی درد داشتم ولی بعدش دیگه شیاف زدم چند روز درد و تحمل کردم یعنی بعدش قابل تحمل بود .

2731
منم میخوام چندروز دیگه انجام بدم خیلی میترسم نمیدونمم بیمارستان مریم انجام بدم یاتخت جمشید

من کلاهم بیوفته مریم نمیرم. تخت جمشید رفتم بابت تجربه بدی که تو مریم داشتم اصلا پامو نمیزارم اونجا.

به نظرت من با بیهوشی برم یا میتونم تحمل کنم درد رو

نه بابا قابل تحمله مثل یه پریود خیلی دردناکه که حتی گریه هم نمیکنی فقط وقتی مایع رو تزریق میکنن درد داره برا من یه بار تزریق کرد.

مگه عکس نیس چرا درد داره

اگه ی روزی عصبی یا ناراحت بودم کسی ازم دلخور شد حتما بفرماید ازتون عذر خواهی کنم🌼گاهی فکر می کنم آمدنت به زندگیم هیچ برایم نداشت جز اینکه بفهماند تا چه اندازه میتوانم تحقیرشوم،صبور باشم،غمم را تلنبار کنم و تظاهر کنم که عشق همین است..تظاهر مثل رویاندن گل مصنوعی ایست اما عشق روییده شدن خودجوش است،حتی اگر میان سنگ باشد.❤‍🩹
2738
اگه چسبندگی لوله یا انسداد لوله داشته باشی دردش خیلی بیشتره .اگه نداشته باشی قابل تحملتره خوبیس این ...

من خداروشکر چسبندگی نداشتم فقط بعلت زایمان زوررسی که داشتم تو ۲۲ هفته دکترم گفت از لحاظ ساختار رحمی مورد برسی قرار بدیم .من که آستانه دردم پایینه خیلی دردم میاد کلا

آخی عزیزم😢من تخت جمشید وقت گرفتم شنبه بایدبرم خداکنه زیاد اذیت نشم 

ان شاء الله که خیره.  قبلش حتما یه هفته قبلش برو وقت بگیر بهت قرص میده.