2733
2734
عنوان

حقوق ماهانه من از همسرم ...

2324 بازدید | 87 پست

سلام دوستای گلم 

من ۸ ساله ازدواج کردم و‌توی این ۸ سال شوهرم پول دستم نمیداد ولی هر چی نیاز داشتم برام میخرید حتی چیزای مارک و گرون ( البته این موردو با اصرار بود گاهی ) و از احاظ خوراکی هم همیشه عالی تأمین میکنه ما رو و حتی خرید بچه ها هم بد نیس راضی بودم ، ولی اصلا هیچ پول نقدی دستم نمیداد و هر وقتم میگفتم پول نقد بهم نمیدی میگفت همه زندگیم مال توئه هر وقت هرچی خواستی کارت بانکیمو بگیر و برو خرج کن ولی خب من اینجوری دوست نداشتم و دلم میخواستم به ذره وجه نقدی پیشم باشه که اگه رفتم با بچه هام بیرون یا هوس بستنی چیزی کردن براشون بخرم نه اینکه بگم کارت بانکی پیشم نیس و ...

خلاصه توی این ۸ سال اصلا موافق نشدم تا اینکه حدودا یه سالی میشه مخالفت هام شروع شد حتی گفتم میرم سر کار و انقدرا هم بی دست و پا نیستم که بخوام بشینم خونه و بچه داری کنم و برای یه مقدار پول چندرغاز خودمو کوچیک و خار کنم پیشت و تو هم مقاومت کنی به دادن پول 

برای اینکه طولانی نشه ادامشو توی پست های بعدی میگم ...

و نظراتتونو میخوام بدونم در این رابطه بهم بگید چیه ؟ بالاخره مشورت بهتره 

حتی حساب بانکی ندارم ، و دلیلشم اینه که از صمیمیتمون کاسته میشه باید یه حساب بانکی داشته باشیم و ... نباید تو خونمون من و تو کنیم و بگیم کارت بانکی من یا کارت بانکی تو یا ماشین من و ماشین تو و غیره ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سر مار هم نمیزاره برم و میگه من هنوز نمردم که بزارم زنم بره سرکار و با اینکه میگه مگه من برات چی کم گذاشتم که انقدر به فکر کاری و ... 

خلاصه مخالفت شدید داره به اینکه برم سر کار 

حتی حساب بانکی ندارم ، و دلیلشم اینه که از صمیمیتمون کاسته میشه باید یه حساب بانکی داشته باشیم و ... ...

خوب میشه ی حساب بانکی مشترک داشت

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2740

از یه طرفی هم پول نقدی نمیداد دستم و منم چندین بار بچه ها هوس کرد بستنی چیزی بخرم از بیرون براشون ولی چون پول دستم نبود خیلی خجالت کشیدم و گفتم باشه بعد میخرم 

البته بستنی معمولا توی فریزر داریم و حتی تنقلات و چیپس و پقک و لواشک و همه چی همیشه زیاد میخره میزاریم انباری میدم بچه ها بخورن ولی خب از کنار یه مغازه رد میشیم بچس دیگه یه دفه ای هوس میکنه براش بخرم این هم برای بچه لذت داره هم برای من ولی خب هر چی به همسرم توضیح میدادم بازم فایده نداشت

2706