2737
2734
عنوان

این پای یه زنه اخه عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 111017 بازدید | 997 پست
گیاهیا بودارن؟چنده حدودا بسته ایه یا کیلویی

بچههههههههههههه هااااااااا

موبر های گیاهی اصلا بود ندارن اصلانم ضرر ندارن خیالتون تخت

ولی شیمیایی ها هم بو دارن همم میسوزونن دست ادمو🙁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش ی لیزر معرفی کنید ک برا مویی ک زخیم نباشه مناسب باشه :(

روزی که عشقم اومد خاستگاریم قرار شد سرسنگین رفتار کنم ولی همین ک گُل رو بم داد با لبخند و کلی ذوق گفتم مرسی عشقمممم😑اونموقع جلو بقیه خجالت کشیدم ولی الان هر وقت بش فک میکنم با ذوق صدبار تو ذهنم مرورش میکنمو صدبار لبخند میزنم😁ولی خداوکیلی خدا جونم من اگر جای تو بودم ب خودت قسم دلم واسه این بنده ات میسوختااا... بجنب قربونت برم🖤
2731

چقدر کار بعضیا زشته واقعا که ! فهمیدیم همتون بلورین و اصلا تو عمرتون مو ندیدین ..سوال پرسیده جواب دارین بگین ندارین این مسخره بازیا چیه باعث میشین اعتماد به نفسشو از دست بده 

Army💜ﺑﺎﺩﺑﺎﺩﮎ ﺗﻨﻬﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﻗﺪﺭ ﺍﺯ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﺳﻬﻢ ﻣﯿﺒﺮﺩﮐﻪ ﻧﺨﺶ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺩﻫﺪﺍﻣﺎ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺧﯿﺎﻝ ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻦ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﮑﻨﺪﻧﮕﺬﺍﺭ ﻫﯿﭻ ﻧﺨﯽ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻭﺻﻞ ﺑﺎﺷﺪﻧﺦ ﻫﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﻻﯾﻖ ﻋﺮﻭﺳﮏ ﻫﺎﯼﺧﯿﻤﻪ ﺷﺐ ﺑﺎﺯﯼ هستند ﻭ ﺑﺲ!
@نی_نی_یار_41 ‍ 

تو خیلی رو مخی هستی!!!

گفتم بهت در جریان باشی😁 ،از دیشب دیدم  هی زرت تگ میکنی بی‌دلیل  

کاش تگ کردن بلد بودی 😆😆😆 

نی نی یار۴۱😆😆😆😆😆 

عقده#  

نخاله_بازی#  

ورود_کودکان_ممنوع# 😁

کاربریم واسه سال ۹۶ بود بخاطره پشه کش خیلی غم انگیز پر کشید😂                                                                                      خانمها وقتی زحمت میکشم واستون پستی میزارم ، یا پستتون رو ریپلای میکنم ،ریپ نمیکنی نکن اماااا یه  لایک ریز بکن لطفاً، بفهمم خوندی ،فک نکنم وقت گرانبهام بخاطرت به چوخ رفته!!!  مچکرم😊
2738
امکان نداره پوستت روشنه موهات سیاه و ضخیم اینا خوراکه لیزره .دستگاه الکسانداریت برو خیلی جاها الکی م ...

درسته دستگاه خوب برو اگه تهران هستی اسکین پلنت برو قدیمی و تایید شده اس

یکبار برای همیشه دوس پسر نامزد نیس،شوهر عقدی نامزد نیست دوران عقد میگن به بعد از عقد نه نامزدی 🥴نامزد یعنی خانواده دور هم جمع شدن با مهمونی یا بی مهمونی،رسما اعلام شده این دو نفر نامزد هستن
@نی_نی_یار_41 ‍ 

عزیزم نی نی یار ۴۱ الان خوابه

نی نی یار ۷۵ رو تگ کن

متاهل💍❤  در قیامت عابدی را دوزخش انداختن ، هرچه فریادش جوابش را نمیپرداختن، داد میزد خوانده ام هفتاد سال هرشب نماز ، پس چه شد اینکه ثواب آن همه راز و نیاز ، یک ندا امد چرا تهمت زدی همسایه ات ، تا شود این گونه  حالت این جهنم خانه ات ، گفت من در طول عمر گر زدم یک تهمتی ، ظلم باشد زان بسوزم ای خدا کن رحمتی ، آن ندا گفتا همانکس که زدی تهمت بر او ، طفلکی هفتاد سال جمع کرده بودش ابرو...

عزیزانی ک التماس میکنین توروخدا بذار😐

پای مو دار تاحالا ندیدین؟؟

چرا اینجوری هستین اخه شماها

متاهل💍❤  در قیامت عابدی را دوزخش انداختن ، هرچه فریادش جوابش را نمیپرداختن، داد میزد خوانده ام هفتاد سال هرشب نماز ، پس چه شد اینکه ثواب آن همه راز و نیاز ، یک ندا امد چرا تهمت زدی همسایه ات ، تا شود این گونه  حالت این جهنم خانه ات ، گفت من در طول عمر گر زدم یک تهمتی ، ظلم باشد زان بسوزم ای خدا کن رحمتی ، آن ندا گفتا همانکس که زدی تهمت بر او ، طفلکی هفتاد سال جمع کرده بودش ابرو...
نه پاهای خودمه 😭😭

سلام الان تاپیکت رو دیدم عکس رو برداشته بودی. والا منم الان جلو آینه داشتم بخودم و پاهام لعنت می‌فرستادم از بس مو داره😩خسته شدم دیگه از دستشون😭

احازه میدی درخواست دوستی بدم عکسش رو بفرستی ببینم؟ 

آخه گفتم شاید دیگه دوست نداشته باشی اینجا بفرستی

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
با همدن دستگاه خالم رفت خواهرام رفتن همه شون توی چهارمین جلسه بلور شدن 

اگه   مشکل هورمون باش جواب نمیده   اگر نباش  که  باید حواب میگرفتی.   من خودم خیلی پرموام.پای شمارومن ندیذم.  من   ازمایش دادم  همه چیم  خوب بود جزdheas.که مسیول ریزش مو  و پرمویی هست  و کلا اونایی کهpcoهستن   توشون بالاس.   من   دکترغذد بهم   اسپرینولاکتون داد با  سیپریتون کامپاند   که مصرف میکنم   ۱ماه شده. البته یه داروی دیگه هم داد  فینستراد   یه همچین چیزی که البته برای ریزش موی سر هست من نخوردمش.    الان میخوام برم  لیزر الکساندرایت کندلا     تو  بیمارستان عرفان نیایش.امیدوارم جواب بده😑ولی یه چیزی بگم من سالها اپیلاسیون کردم   .یه ۳ماهی با بنداندازبرقی شروع کردم کندن موی پام   که   دیدم    خیلی ازقسمتای پام   دیگه مو درنمیاره.  یه پام ۱سال  که   اندازه  ۲۰سانت کچل شده   .یه پامم جدیدا   یه وجبش  ریخته و درنمیاد.این و امتحان کن

کسی که از شرایطش راضی نیست اومده داره راهکار میخواد بعد دارید نمک رو زخمش میپاشید 

اول میخواید حرف بزنید یه کم فکر کنید طرف راه شما رو رفته مستأصل شده اومده اینجا 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706