2733
2739
عنوان

شوهرم بچه میخواد من نمیخوام چکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1552 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای وای.داغ بچه واقعا سخته.خدا صبر بده منم میگم یه بچه دیگه واسه روحیت خوبه و اینکه بتونی حداقل یکم فراموش کنی اگه ناراحت نمیشی میشه بپرسم چند وقتش بود که فوت شد؟
خدایا ممنونم به خاطر زندگیم...به خاطر خوشبختیم...
2728
نه عزیزم به دلت بد را نده خدا بهت صبر بده بنظر منم برو توی فکر بچه
خدا جون راضیم به رضایی تو ♥♥♥خدایا من به خاطر تو، برای تو، تمام سعیم را می کنم، اما خدایم نتیجه همان است که تو میخواهی، خدایا برای من بخواه ♥♥♥
اخه دکتربچمم یه بار بهمون گفت که بچه های بعدیتون 50-50 احتمال سالم بودنشون چکارکنم ازیه طرف چرادروغ بگم خودمم عاشق بچم
زندگی یک چمدان است که میاوریش باروبندیل سبک میکنی ومیبریش
2738
ای جونم عزیزم یکم با شوهرت حرف بزن از ترسات بگو اونم انسانه درک میکنه یه کم مهلت بده به خودت ایشالله سر یه زمان مناسب بچه دار میشی
کسانی که به من می گویند تو به جهنم می روی و ما به بهشت، مرا خوشحال می کنند؛ چون مطمئن می شوم که با آن ها به یک جا نمیروم 
دوست عزیز قبل از هر چیز واقعا متاسف شدم از اینکه کوچولوت رو از دست دادی و امیدوارم خدا بهت صبر بده. ولی توصیه میکنم قبل از اقدام مجدد چند کار رو حتما انجام بده: اول حتما تحقیق کن تا ببینی علت فوت بچت چی بوده و ایا مشکل ارثی داشته یا نه؟ منظورم اینه که کاملا مطمئن شی چقدر امکان اینکه بچه های بعدیت هم این مشکل رو داشته باشن هست؟ و یا راه جلوگیری از مشکل چیه؟ دوم اینکه حتما با یه مشاور صحبت کنی و از لحاظ روحی خودت رو برای ورود یه بچه دیگه آماده کنی. اون کوچولوی جدیدی که انشالله به خونوادتون اضافه میشه نیاز به یه محیط آروم و سالم و یه پدر و مادر سرحال و شاداب و بدون استرس داره. پس قبل از هر اقدامی اول خودتون رو آماده کنید. به خدا توکل کن. ما هم برات آرزوی موفقیت میکنیم.