2737
2739

روشهای پس اندازتونو بگین 

من خودم خیلی سست شدم نمیشه انگار

بعضی وقتا خسته میشم از بس گفتیم این واجب نیس اون واجب نیس...

حقوق شوهرمم ۵تومن  بدون بیمه 😔بیمه نمیکنه صاحب کارشون

با این خرجای گرون مگه میشه پس انداز کرد

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

پس انداز نمیشه کرد

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

حقوق همسرم ۵تومنه ولی بن و مزایا زیاد داره شکر خدا.

خودمم هنرجوهای هنری دارم درامدم عالیه ولی همشو صرف خود هنرجوها میکنم.

یه کارت بانکی دارم توش همیشه مبلغی رو به عنوان روز مبادا میریزم و اگه واقعآگیر باشم برمیدارم.

کلآزیاد سخت نمیگیرم برا پس انداز ولی الکی هم خرج نمیکنم

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  

عزیز دلم من یه بار این کار رو کردم تو نی نی سایت واقعا افسردگی گرفتم یه سری ها میومدن یه حقوق هایی میگفتن که احساس درموندگی میکردم 

شهرستان زندگی میکنی ؟

بچه هم داری؟

به نظرم من صلا از کسی نپرس استرست بیشتر میشه

فقط باید ساخت چاره نیست 

اجاره نشین هستید ؟

آموخته ام که وقتی ناامید میشوم ، خداوند با تمام عظمتش ناراحت میشود و عاشقانه انتظار میکشد که به رحمتش امیدوار شوم . . . خداوندا، خداوندا !!!قرارم باش و یارم باش ...جهان تاریکی محض است !!!می‌ترسم ،کنارم باش ......لطف خدا شاملم شد خدایا شکرت دخترم 28 دی 94 به دنیا اومد.وزن اولیه 76... وزن الان 71.. وزن هدف اول 70 ..وزن هدف دوم 68 .....5 کیلو کم کردن وزن در عرض 3 ماه فقط با کم خوری همه چی میخورم ولی کم 💪💪💪💪

من خودم درس میخونم ولی شوهرم ۲۵ میلیونه حقوقش و ما چون داریم واسه خرید خونه پس‌انداز میکنیم تجربشو دارم. باید سعی کنی اول هزینه یه روز معمولی رو حساب کنی و هر روز به اون مقدار خرج کنی . جوری که از پول سر ماهت چیزی بمونه . البته الان به خاطر تورم کمی سخته ولی از همه شون بهتر وام گرفتنه .چون بعد مدتی که ارزش پول میمیره دیگه قسط هاش اذیتت نمیکنه

2706