2737
2734
عنوان

از پستونک گرفتن

145 بازدید | 18 پست

سلام بچه من دو سال و نه ماهشه،الان پنج روزه پستونک رو ازش گرفتم به این شکل که یه چیزی ازم درخواست کرد و من بهش گفتم اگه اونو میخواد باید پستونکشو بده به آقای فروشنده و اونا رو بگیره،قبول کرد و اینکارو کرد ولی بعدش پشیمون شد روز اول برای خواب خیلی خیلی گریه کرد،اما روزای بعد گریه نکرد فقط سراغ میگیره،هنوز قبول نکرده میگه بریم بخریم،دلم براش میسوزه چیکار باید بکنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای دلت نسوزه.نهایتش یک هفته بعد یادش میره.هرچی دوست داره بخر وسرگرمش کنه.دختر من تا سه سال میخورد ب زور گرفتم 

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
2731
دختره؟ بچه منم پستونکی شدیدا موندم چکار کنم

یکی از دوستای من سر پستونک بچه اش را قیچی کرد و داد بهش گفت خراب شده 

اینطوری از پسونک گرفتش

ولی خوب هر کاری که بچه بهش عادت کرده ترکش سختی خودش رو داره

غفلت از یار گرفتار شدن هم دارد
وای دلت نسوزه.نهایتش یک هفته بعد یادش میره.هرچی دوست داره بخر وسرگرمش کنه.دختر من تا سه سال میخورد ب ...

یه هفته طول میکشه؟من بیشتر فک میکنم طول بکشه،امیدوارم

2740
وای دلت نسوزه.نهایتش یک هفته بعد یادش میره.هرچی دوست داره بخر وسرگرمش کنه.دختر من تا سه سال میخورد ب ...

به چه روشی گرفتی؟ببین بعضی وقتا انگشتشو دوس داره بخوره نگرانم،بچه شمام همینجور بود؟

من وقتی بچم یک سالش بود از پستونک گرفتمش البته خودم تا نه ماهگی اش موفق نشدم مادر شوهرم وقتی بچم یک سال و 3 ماهه بود ازش گرفت 

آدم هایی که دوستـ♥شون داریم سرمایـــه مـا هستند 🍓🦋                      بهشون که فکر میکنیــــم 🤔🌈 قوی میشیمــــ💪😍                                   چه باشن چه نباشن 🌨☄️