2752
2734

من خواب دیدم تو یه باغی هستم از آسمان یه نوری اومد بهم گفت چرا نمازتو نمیخونی ازاون موقع تن بدنم میلرزه میگم نکنه آخرایه عمرم باشه راستش از ماه رمضان نمازمو گذاشتم کنار 🥺🥺

سلامتی پسرم صلوات اَللهم صَلی اَلله مُحّمد وَآل مُحّمد 

عزیزم دلیلش چی بوده؟میدونی نماز یه راه ارتباطیه درسته مانمازامون فقط لفظیه وتوزندگیمون جریان نداره ولی خداهمون برکتشو ایجادمیکنه چون داریم سعیمونو میکنیم وتاثیرشو داره و باید سعی کنیم تاثیرروبیشتر کنیم علاوه برنماز 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توَهُم بوده

Miiii سابق😐_دختر_شنی سابق😐 گزارش نزن بی فانوس خط ندارم دیه😒اسم کاربری ها یادم نمیمونههههه😶۹ماه🌑 تو آب🌊بودیم….بعدش تو هواییم☁️…..بعد میمیریم میریم تو خاک⚰️…..خو تابلوعه بعدش آتیشه🔥دیگه 😐👐🏻 خدایا دستمال🧻 که هیچی… کل زندگی من زیر درخت آلبالو🍒گمشده…تو بگو بهشت کدومه اصن تو این زمین بهشت کجا بود…. ۱۲ آذر ۱۴۰۱ قلبم از جا در اومد💔🥀
2731

چرا آخر عمر

نه گلم انشاءالله عمر با عزت و طولانی داری خدا بهت نظر ویژه کرده بخون نماز هاتو حتما

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
خب بخون دوباره خیلی دوست داره که بهت گفته

تنبلیم میاد دوروز میخونم دوباره قطع میکنم  بدتر گناه میکنم اینجوری

خدا چقدر دوستت داره...

خیلی بی انصافیه اگر بازم نخونی...

من تو زندگیم خیلی معجزه ها از نماز دیدم🥺خیییییلی

کاش یاد می‌گرفتیم وقت دعا کردن به خدا اعتماد کنیم، نه اینکه خدا رو آزمایش کنیم❤️
خدا چقدر دوستت داره... خیلی بی انصافیه اگر بازم نخونی... من تو زندگیم خیلی معجزه ها از نماز دیدم🥺 ...

میدونم شروع میکنم دوباره قطع میکنم میگن اینجوری گناهه

میدونم شروع میکنم دوباره قطع میکنم میگن اینجوری گناهه

با خودت یا یکی از ائمه عهد ببند، برا خودت جریمه ی سنگین تعیین کن،

خیلی زود برات روتین میشه

عهد با یکی از شهدا هم خیییلی اثر داره، خصوصا شهید علمدار🥺🥲

سعی کن حتما نمازت رو اول وقت بخونی، نذار ته دیگ بشه، 

سعی کن همیشه دائم الوضو باشی.

این نکات عاااالی آمد برای ثبات تو نماز

کاش یاد می‌گرفتیم وقت دعا کردن به خدا اعتماد کنیم، نه اینکه خدا رو آزمایش کنیم❤️
با خودت یا یکی از ائمه عهد ببند، برا خودت جریمه ی سنگین تعیین کن، خیلی زود برات روتین میشه عهد با ...

میشه درخواست  بدم قبول کنی چندتا سوال دارم