2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هشت و نیم

ولی میگن از هفت و نیم اونجا باشید درها بسته میشه

منه ۵ سال پشت کنکوری میگم چرنده

ساعت ۸ حوزه باش

نیم ساعت هم میگه با دست راست دفترچه ایی که سمت راستتون روی زمین سنگی قرار داشته رو بردارید و دو دستی کیسه نایلونی رو از وسط باز کنید مراقب باشید سوالات پاره نشوند هر دفترچه شامل فلان قدر سوال فلان قدر پاسخنانه نمیدونم زمان اینقدر اینجور پر کنید

خلاصه حسایی مخ ادمو میخوره

بهترین فرصته واسه تغذیه و.... رفتن🤭😅

باز باران با ترانه ، میخورد بر بام خانه ، خانه ام کو ؟ خانه ات کو ؟ آن دل دیوانه ات کو ؟ روزهای کودکی کو؟ فصل خوب سادگی کو ؟ یادت آید روز باران ، گردش یک روز دیرین ، پس چه شد ، دیگر کجا رفت آن خاطرات خوب و شیرین ؟ در پس آن کوی بن بست ، در دل توآرزو هست ؟ کودک خوشحال دیروز ، غرق در غم های امروز ، یاد باران رفته از یاد ، آرزوها رفته بر باد ؛ باز باران ، باز باران ، میخورد بر بام خانه ، بی ترانه بی بهانه ، شایدم گم کرده خانه...
داخل کارت ورود به جلسه ذکر میشه، دو ساله که هشت و نیم شروع میشه

پشت کنکوری هستید🥴🤭

باز باران با ترانه ، میخورد بر بام خانه ، خانه ام کو ؟ خانه ات کو ؟ آن دل دیوانه ات کو ؟ روزهای کودکی کو؟ فصل خوب سادگی کو ؟ یادت آید روز باران ، گردش یک روز دیرین ، پس چه شد ، دیگر کجا رفت آن خاطرات خوب و شیرین ؟ در پس آن کوی بن بست ، در دل توآرزو هست ؟ کودک خوشحال دیروز ، غرق در غم های امروز ، یاد باران رفته از یاد ، آرزوها رفته بر باد ؛ باز باران ، باز باران ، میخورد بر بام خانه ، بی ترانه بی بهانه ، شایدم گم کرده خانه...
2740
نه من دانشجوَم ولی تا جایی میدونم از ۹۹ به بعد بخاطر کرونا شده هشت و نیم

اره درست گفتید👌🏻😅