2733
2734

سلام 

دوستان میگم شما چه مراقبت هایی انجام میدید چقد رعایت میکنید کلا؟

چن روزیه ونیر انجام دادم 

میخوام از تجربه هاتون بگید لطفا ،تا دندونام همینجوری قشنگ بمونه😍😅 

و اینکه چن وقته انجام دادید

وااااا🙁 

لمینت بهتره یا کامپوزیت؟ 

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

روزى سه مرتبه مسواك بزن چون تغيير رنگ بده ديگه نميشه كارى كرد، بيليچينگ روى كامپوزيت جواب نميده

اين پيج اطلاعات خوبى داره مثل چيزهاى ساده اى كه از خيلى وقت پيش بايد بلد بوديم… vaginismus.irr

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غذاهای رنگی و ربی و سس دار

باید کم مصرف کنی یا زود دندونتو بشوری

همینطور چای و قهوه

چن واحد زدی؟ واحدی چند؟

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
2731
2738
لمینت بهتره یا کامپوزیت؟ 

بستگی ب وضعیت دندونت داره

عمر لمینت خیلی بیشترع تقریبا ۵ برابره شفافیت و‌برق قشنگی ام دارع

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
لمینت بهتره یا کامپوزیت؟ 

كامپوزيت قيمتش مناسب تره، اين كه كدوم بهتره بستگى به خودت داره و نظر دكتر

اين پيج اطلاعات خوبى داره مثل چيزهاى ساده اى كه از خيلى وقت پيش بايد بلد بوديم… vaginismus.irr

3 ساله انجام دادم حدود 2 ماه خیلی حساس بودن هر چی میخوردم درد میگرفتن اما الان تخمه هم میخورم سالی یکبار هم پالیش میرم تو خونه هم بعد از مسواک  از دهانشویه و سفید کننده دندان گاهی استفاده میکنم 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
2706